Hirek

Inne miasta, które znajduja się na terenie naszej Wootlandii.
Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

Hirek

Post autor: risema16 » 24 gru 2018, 1:32

Hirek, takie miasto.

byłem w nim w 2010r. pamiętam jak sam się wybrałem do tego miasta bo tam mieszka moja prababcia która zmarła tydzień temu :(


niestety w tym mieście jest niestety jedna patologiczna ulica (Memowo - pomaranczowa ulica wersja druga) o nazwie ulica Dupna
dziwnie się nazywa ta ulica


pojechałem ponownie tam tydzień temu a nawet przez tydzień se mieszkałem i dziś wrocilem ale na ul. Dupnej 1, koszmar nie z tej ziemi... dostałem 6 kamieniami w głowę i 1 kowadlem. ostatni numerek tej ulicy to.... 270, kurde osoby które mają powyżej numerka 261 i mieszkają tam mają fajnie, a ja mieszkałem na 1, mówię jeszcze raz nie polecam ulicy dupnej w tym mieście


w mieście tym jest fajny sklep który nazywa się "sklep" ale jest fajny dlatego że można w nim kupić wszystko to co widzimy np. W Memowie że naprzyklad w "sklepie" można kupić pamiątki z memowa i inne


a logo "sklepu" jest tak proste jak konstrukcja cepa... prostokąt z napisem "sklep"

więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie bardzo ża......... co kurwa chodzilo mi o to że inne atrakcje takie jak akvapark były ale nie byłem w nich bo mi się nie chce


dobra to tyle w relacji z hirka


Elo
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

Awatar użytkownika
xCiachooPL
Połowa mocy ;-)
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:40
Lokalizacja: Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)

Re: Hirek

Post autor: xCiachooPL » 25 gru 2018, 23:32

Byłem w Hirku w 1988, 1999, 2010 i 2011.
[*] dla prababci :(

Co ja pamiętam...
- Park Miejski im. Jonasza Bartoszewskiego - ładny, zieleniasty park
- Hotel Vivus - pięciogwiazdkowy hotel w centrum miasta
- obwodnica Hirka - tworzą ją trzy drogi krajowe i cztery wojewódzkie
- ul. Dupna - widziałem tam czterech ziomków w strojach "hardbassowych", tańczyli do wiadomo czego i jeszcze darli się "S*** B****1111!!!!" na osiedlowej piaskownicy. Po prostu skandal.
- Sklep "Sklep" - kupiłem tam pocztówkę, magnesy na lodówkę
JAK DOBRZE, ŻE FORUM ZROBIŁO SIĘ LEPSZE. PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO I UWIELBIAM WAS WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO, Z CAŁEGO <3!!!

Konta:
- Google: xCiachooPL Oficjalny
- Chomikuj: xCiachooPL
- Wikia: XCiachooPL
- Discord: xCiachooPL#4768

Ulubione media
WOOTLANDIA
Oglądam: Woot1, Woot3, OTW, WootInfo, mNews, Niezależna, K***a 1, Garhus One, DTV, Alfa, Point, Niezależna 24, RTV, Echo TV, Kanał 14naście, K***a 2 i wiele innych
Słucham: Radio Wootlandii, Radio Wootlandii Dwa, Radio Regionu Memowego, Muszyka FM, TKR FM, Radio Nove, Radio Maxima, NFM, YouFM...
Czytam: Nowy Dzień Memowski, Metropol, Emisja, Święta Gazeta

KAWOLANDIA
Oglądam: Kawa1, Kawa2, Kawa3 Kwas City, KawaNews, BTV, TVC, 9, Triangle, Square, Spot, Point, Triangle Njusy, BTV24, TVC News
Słucham: KR 1, KR 2, KR 4, Radio Kisiel, Radio Zupa, Radio C, Radio 1, Funradio, Octagon.FM, 9light, RTL FM, Retro FM
Czytam: Nasza Kawolandia, NK.tv, Hiper Dzionek, Twój Dzień, Tele 7 dni
6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasta w Wootlandii”