[Telewizja Niezależna] Następny!

Spis różnych programów telewizyjnych w Wootlandii. Serwisy informacyjne, programy rozrywkowe, teleturnieje... cóż więcej dodać - wszystko.
Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

[Telewizja Niezależna] Następny!

Post autor: K03a » 13 paź 2018, 21:52

Od 5 maja 2018 roku co każdą sobotę o 19:05 emitowany jest na antenie telewizji Niezależnej teleturniej pod tytułem "Następny!".

Prowadzi go Cezary Szklanka, a towarzyszy mu zespół pod kierownictwem Mariusza Przygłupa. Do studia zapraszani są także goście specjalni.

Teraz omówię wam jego zasady.

GŁÓWNA GRA:
Uczestnicy stoją w kolejce po to, żeby zagrać o jak dużą ilość pieniędzy. Zapraszana jest ta osoba, która stoi najbliżej przycisku który naciska prowadzący. W każdej tzw. rundzie gracz otrzymuje 4 pytania z dowolnej kategorii i 2 warianty odpowiedzi. Aby grać dalej, osoba musi przynajmniej odpowiedzieć dobrze na 3 pytania. Jeśli to mu się nie uda, straci wszystko i musi odejść z gry. Ale jeśli będą 3 poprawne odpowiedzi, oznacza to, że będziemy losować kołem nagrodę. Na tym kole jest wiele tupek z kwotami od 2 000 przez 7 000 aż do 30 000 zł (z tą kwotą jest tylko jedna tupka), ale też i niespodzianki - może być "Powrót do kolejki", może być "Remis" (w przypadku jego trzeba jeszcze raz zakręcić kołem), a może być też i "Następny!" (czyli wyeliminowanie uczestnika z gry i zastąpienie go następnym). Jeśli gracz podejmie decyzję o tym, że usiądzie na fotelu mistrza, to zdobywa w puli zgromadzone do tej pory pieniądze i siada na tymże fotelu, a tym samym wkracza następny gracz. I już wtedy żeby kolejny gracz grał dalej, musi przebić kwotę którą posiada mistrz. Gramy przez wiele kategorii aż do momentu, kiedy ostatnie 3 minuty przed finałem upłyną. W tym przypadku jak zostanie wylosowany "Remis", to uczestnik zmierzy się z mistrzem o to, kto najszybciej odpowie na to pytanie w ciągu 10 sekund. W przypadku zgłoszenia się i podania błędnej odpowiedzi przeciwnik wchodzi do finału. Zaś w takiej sytuacji, jeśli czas upłynął, a nikt się nie zgłosił, do finału wkracza mistrz. Także po upłynięciu czasu przed finałem jak zostanie wylosowane pole "Następny!" bądź "Powrót do kolejki", oznacza to że mistrz też wchodzi do finału.

FINAŁ:
Na sam początek finału mistrz otrzymuje na swoim koncie 20 000 zł. I żeby wygrać te pieniędze, trzeba wygrać też i finał. Gracz musi odpowiedzieć na 20 pytań w ciągu 150 sekund, tylko, że musi w tym teleturnieju odpowiedzieć na te pytania błędnie. Jeśli któryś raz wydarzy się to, że gracz podał odpowiedź poprawną, automatycznie prowadzący wraca do pierwszego pytania i gracz musi jeszcze raz na nie odpowiedzieć. Po upłynięciu czasu jak gracz nie doszedł do progu 20 pytań, teraz wkracza do drugiej części. A druga część jest taka, że teraz gra o 20 000 zł, ma tylko 100 sekund, ale jest pewien progres - co każdą sekundę z puli znika 200 zł. Od 50 sekundy, czyli kiedy upłynie połowa czasu, w studiu zapalą się czerwone światła i pojawi się dźwięk bicia serca. Od tego momentu gracz w dowolnym momencie może zatrzymać czas, a jak to zrobi - prowadzący cofnie się do pierwszego pytania, gracz gra o "zamrożoną" kwotę i od tej pory on ma tylko jedną szansę na to, żeby na wszystkie pytania odpowiedzieć błędnie. Jeśli odpowie na któreś poprawnie - niestety straci to, co było w puli. Ale jeśli dojdzie do całego progu 20 pytań - wygrywa zgromadzoną kwotę.

Program jest całkowicie oparty na formacie "Next One!"/"Avanti un altro!", a produkuje go EndemolShine Wootlandia. Obecnie trwa drugi sezon tego teleturnieju.

I co wy na to? Wg mnie nawet świetny teleturniej.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: [Telewizja Niezależna] Następny!

Post autor: Garhus » 13 paź 2018, 22:59

Bardzo fajny, idealny na weekend.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: [Telewizja Niezależna] Następny!

Post autor: K03a » 20 lis 2018, 16:39

Coś czuję, że może zbliżać się koniec tego formatu w WT. Oglądalność ostatnio trochę spada, jednak mam nadzieję, że tak nie będzie.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Połowa mocy ;-)
Posty: 1110
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Memowo
Kontakt:

Re: [Telewizja Niezależna] Następny!

Post autor: PatrZDZ » 20 lis 2018, 16:41

Od 9 grudnia teleturniej zamieni się miejsciami z programem "Odważni wygrywają". Będzie on teraz emitowany w niedziele o 19:05.
A więc jednak w Sobotę Niezależna przegrywa z Garhus One i Kurwą 1.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
PatrZDZ - Twoje miasto - Twoja telewizja.
"Jazda konna to przede wszystkim - Koń" - Zapytaj Beczkę, odc. 169
"Oglądaj Regionalną Trójkę - Trzymaj się bliskich spraw."

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: [Telewizja Niezależna] Następny!

Post autor: K03a » 20 lis 2018, 17:05

No, cóż zrobić - tak wiele osób ogląda Wieści na GO. Ba, a nawet i też Wiadomości na publicznej Woot1, mimo że ostatnio oglądalność im się jakoś obniżyła.

A w ostatnio wyemitowanym odcinku padła wygrana w wysokości 58 000 zł, gdyż uczestnik zdążył w czasie odpowiedzieć na 20 pytań błędnie .
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: [Telewizja Niezależna] Następny!

Post autor: Garhus » 20 lis 2018, 17:08

Dość fajny program, tyle że nie wiem czasem - czy to teleturniej, czy kabaret.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: [Telewizja Niezależna] Następny!

Post autor: K03a » 20 lis 2018, 17:11

No, trochę wad jest.
A tak apropo teleturniejów - czekam na "Grasz czy nie grasz" w Niezależnej, gdyż to mnie nawet ciekawi, ale nie wiem czy to się uda, skoro nawet jakakolwiek "sztuczność" nie pomogła by temu programowi - już "Wracasz do domu: Hipnoza" w DTV, też prowadzone przez Gejzera po 3 odcinkach jakoś nie wyrobiło się i potem umieszczono sobotni film w tym paśmie. No ale ważne, że coś z tego będzie.

Także podobno Niezależna planuje kolejny nowy teleturniej, tylko niewiadomo, kiedy on będzie, ale jego premiera jest planowana na okolice wiosny 2019
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: [Telewizja Niezależna] Następny!

Post autor: Garhus » 20 lis 2018, 17:14

Nowy teleturniej? A to nieźle, chyba szukają alternatywy bo Następny! długo nie posiedzi na Niezależnej i zejdzie po 1 sezonie, albo trafi do NFamily.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy”