Wyjaśnienia

Dział użytkownika, co się xCiachooPL zwie.
Awatar użytkownika
xCiachooPL
Połowa mocy ;-)
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:40
Lokalizacja: Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)

Wyjaśnienia

Post autor: xCiachooPL » 23 kwie 2019, 11:04

Witajcie, chciałbym wam powiedzieć, o co mi chodziło w tym temacie.

Informuję, że jestem w stanie kryzysowym.
Już nie.
Otóż w środę Oodron (ten prawdziwy) na Discordzie napisał mi, że na S****** jakaś jego podszywka wg Oodrona jest to Kielich napisała ni stąd, ni zowąd... MOJE NAZWISKO.
Okazało się, że N24 (którego jeszcze lubię) został zmuszony przez tego cyberstalkera do napisania mojego (albo i nie) nazwiska. Niestety, tylko mam screen ocenzurowany i nawet proszę mi nie robić screenów bez cenzury. Wiem, że SBDimensional2017 napisał mi na PW, że ponoć konto na Google+, które polubiłem, należy do mnie. Ono nie jest moje. To nie ja - to jest konto mojego kolegi.
Niestety, każdy z nas może paść ofiarą cyberstalkingu, i każdemu z nas mogą wyciec dane. I ja właśnie robię listę osób, które napisały moje nazwisko.
Na razie to tylko N24PL pod przykrywką - jako @weee z Discorda.
A, i takie prośby:
Akati, wiem, że na PW Discordowym u Oodrona masz screena z podanym moim nazwiskiem. Proszę cię o to, żebyś wprowadził do niego cenzurę.
Proszę nie screenować, nie zapisywać, nie notować nigdzie, ani nie zapamiętywać mojego nazwiska.
Ech... ja nie wiem, czy to jest moje nazwisko prawdziwe napisane na S******... A to drugie - ok. Jak już, to tylko z cenzurą!
Obawiam się też, że będę wyśmiewany tak, jak K03a z danymi osobowymi, tak było na serwerze kacpra3100... i jeszcze będziecie (sic!) szukać mojej rodziny, mojej ulicy z numerem domu, mojej szkoły, a nawet i mojej twarzy (jeżeli będziecie znali szkołę, do której chodzę, to będzie mieli łatwiej z twarzą) -_-. To niczyja wina, lecz jakiś haker pewnie postanowił coś dziwnego zrobić z moimi danymi.... O_O
Ech! Oby do tego nie doszło!
To na tyle, później dam screena od Oodrona (ocenzurowanego oczywiście).
Nieaktualne, screen z cenzura już jest - a właściwie tutaj.
PS: Zróbcie lepiej jakies czaty przeciwko podawaniu danych osobowych, jak to K03a pomyślał ;)
Dobre! Ale K03a miał w głowie coś podobnego w tym poście.

I ogółem tak:
@K03a - widać, że przez to klnąłeś. Ja nie chcę, żeby k3100 mnie obrażał i sie kłócił ze mną. Chcę, żeby było tak, jak bylo przed marcem 2019.
@Roteek - ja nikomu nie podałem mojego nazwiska. N24 (niestety, to był on) po prostu myślał, że ten profil na Google+ jest mój - a nie, bo mojego kolegi. W Gdyni jest mnóstwo Nikodemów na „Cz.”, urodzonych w 2006 roku. Wybacz mi też za tą burzę. A, i zamknij od razu ten temat.
@kacper3100 - przestańmy się kłócić i obrażać w końcu. To nie ma sensu. Rozumiem - możliwe, że jesteś innego wyznania, ale św. Karola Wojtyłę trzeba szanować. I niepotrzebnie nękasz też 134:PL i K03ę. A, i to nazwisko to było fałszywe - zapewne N24 pomyślał, ze to konto na Google+, które polubiłem, jest moje. Nie, bo to konto „Nikodem Cz(nie podam nazwiska, bo RODOdendron)” należy do mojego kolegi.
@vistafan12 - wybacz za to wszystko, co się tu stało. Chce, żeby ta „wojna” z Kacprem3100 się skończyła. Tak szczerze mówiąc, średnio się czułem, kiedy woot wróciło 1 kwietnia o 20:40. Chciałem, żeby było i też nie chciałem. A, i zamknij ten temat.
@risema16 - wybacz za wszystko, w tym za to, że napisałem twoje imię na Litecordzie. Przecież napisałeś swoje imię tutaj wiele razy.
@Akati - ty, no wybacz za wszystko. Pomogłeś mi bardzo. A, i możesz zamknąć temat.
PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO I POZDRAWIAM SERDECZNIE.
Jeśli będę miał czas, to idę dzisiaj na Hangouts i na Litecorda.
@Roteek/@vistafan12/@Akati Zamknij od razu ten temat, ok? :)
JAK DOBRZE, ŻE FORUM ZROBIŁO SIĘ LEPSZE. PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO I UWIELBIAM WAS WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO, Z CAŁEGO <3!!!

Konta:
- Google: xCiachooPL Oficjalny
- Chomikuj: xCiachooPL
- Wikia: XCiachooPL
- Discord: xCiachooPL#4768

Ulubione media
WOOTLANDIA
Oglądam: Woot1, Woot3, OTW, WootInfo, mNews, Niezależna, K***a 1, Garhus One, DTV, Alfa, Point, Niezależna 24, RTV, Echo TV, Kanał 14naście, K***a 2 i wiele innych
Słucham: Radio Wootlandii, Radio Wootlandii Dwa, Radio Regionu Memowego, Muszyka FM, TKR FM, Radio Nove, Radio Maxima, NFM, YouFM...
Czytam: Nowy Dzień Memowski, Metropol, Emisja, Święta Gazeta

KAWOLANDIA
Oglądam: Kawa1, Kawa2, Kawa3 Kwas City, KawaNews, BTV, TVC, 9, Triangle, Square, Spot, Point, Triangle Njusy, BTV24, TVC News
Słucham: KR 1, KR 2, KR 4, Radio Kisiel, Radio Zupa, Radio C, Radio 1, Funradio, Octagon.FM, 9light, RTL FM, Retro FM
Czytam: Nasza Kawolandia, NK.tv, Hiper Dzionek, Twój Dzień, Tele 7 dni
6

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Wyjaśnienia

Post autor: K03a » 23 kwie 2019, 14:17

Po prostu nie tyle co klnąłem, a po prostu zdenerwowany i zestresowany byłem tą sytuacją. Ja też chcę, żeby powróciły dawne czasy.
Poza tym brawa za odwagę, przyjacielu. Mam nadzieję, że nigdy się nie stanie coś złego, co omawiano wcześniej.

A teraz admini, proszę zamknąć temat.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uniwersum xCiachooPL”