aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Fajny dział, polecam, @risema16
Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: risema16 » 06 sty 2019, 0:27

Na samym starcie, Akati, to nie kopia :)
A więc tak, przychodzę do was z takim moim Risema16 Rewind.
ROZDZIAŁ 1:
27 czerwca 2016 zrobiłem M (nie mowie swojego imienia) TV, byłem wtedy bardzo ale to bardzo bardzo GŁUPI i do dziś żałuję że to wykonałem xD
W sierpniu 2016 roku poznałem którąś ze stronek z TV na żywo prowadzoną przez Darwina. Następnie 3 września 2016 roku jak któryśtam raz wszedłem, to myślałem sobie, kurde! Może zagadam na Chatango?
No i...... zagadałem... do Darwina. No i tym samym na Woot z 2016 weszłem. On od razu zaprosił mnie na fanibw134.chatango.com (martwe, nie polecam). Szybko poznałem takie osoby jak BW134, kacpra3100, Kubę (tak, ciebie K03a), Kubę (tak, ciebie Oodron), Dextera (daw. MrArchiwumTV), Codanovię i 7Edg3 (daw. Winogron). Początkowo byłem pod nazwą której nie pamiętam, ale później byłem jako LogOffPC (większość osób to później poznała). W październiku/listopadzie 2016 roku dowiedziałem się o Discordzie i szybko (jak i cała społeczność którą poznałem) na nim się zadomowiłem. Do dziś pamiętam jak uczyłem się grać w Haxball które poznałem dzięki kacprowi3100 (NIE UMIEM W TO GRAĆ XDDDDDDDDDDDD), pierwsza drama z moim udziałem nastąpiła na przełomie 2016 i 2017 kiedy to nie miałem wstepu na 3100chat i wogóle.., nawet Codanovia niedawno pokazał mi konwersację ze mną z moich starych kont (martwe, nie znam do nich haseł ani emaili).
W styczniu 2017 roku poznałem takie osoby jak P18, Alex Top, Akati (pozdrawiaaaaaaam), Fana Windowsa Visty Dwunastego, a wtedy wpadłem na pomysł aby stworzyć "Bird TV", kanał tego nadal istnieje, poszukajcie dobrze. No a wtedy nazwałem się Bird146. "Emisja testowa" była 11 lutego, a 24 lutego inauguracja. Przed P18 udawałem że nie umiem założyć kanału na YT, a więc ja mu dostarczałem filmy a on je wrzucał. Koniec Birdu TV nastąpił 16 marca 2017, kiedy w swoich archiwach mialem jakieś nagranie "BLOK REKLAMOWY W PRZERWIE GUMBALL BIRD TV 16 03 2017" i na tym się skończyło. W kwietniu 2017 gdy zaczęły się nowe odcinki Gumballa (sezon 5) na polecenie Darwina wsparłem go na stroie baje.pl (która już nie istnieje, szkoda bo dużo na niej było). 24 kwietnia 2017 na trochę uciekłem....
....a powróciłem jako ANTiZ 28 maja, kiedy 29 maja wszedłem na Discord (doskonale pamiętam), wszyscy myśleli że znikłem na zawsze, DarwinShow wspominał "miał świetnie posegregowane odcinki Gumballa" i nagle do nich napisałem i wytłumaczyłem kto jestem. Dużo zbytnio czasu we wakacje 2017 nie spędzałem czasu ze społecznością, więcej to zajmowałem się swoim kanałem, doskonale pamiętam jaki był mój pierwszy film (był to fragment pogody z Polsatu 2 z 3 czerwca 2017), dużo było z telewizji w lipcu, na przykład specjalnie pobierałem Videostara (WP Pilota obecnie) aby nagrywać i wrzucać, dużo było z okresu 8-20.07.2017. Na przełomie lipca i sierpnia poznałem Telewizorka, i wiele innych osób z YT tylko dlatego że przełączyłem kanał na lewy w VLC i wrzuciłem prawdopodobny ident TVN Style. Wszyscy mi gratulowali że unikat i unikat i wogóle...... dupa jakaś. We wrześniu 2017 w końcu trochę więcej zacząłem spędzać czasu na Discordzie, włożyłem również więcej w swój kanał. 9 września "zmieniłem swoje intro", a 11 września wystartowała seria WinSys (na YT ktoś ją reuploadował, nawet kolega napisał pod reuploadem coś tam że czy ma pozwolenie aby reuploadować moje filmy), ktora była niecały miesiąc.
W październiku wpadłem na pomysł aby stworzyć z okazji 35 (wtedy) subskrybentów fikcję o nazwie ANTiZ TV, oto jak stworzyłem dwa identy ANTiZ TV.... Pierwszy: wziąłem gif żarówki, kilka napisów w powerdirectorze i logo które stworzył albo Akati albo Wedel. Drugi: przeglądarka plików 3D. Przy okazji wtedy poznałem Marcina (pozdrawiam ziumek i lubie mitsubishi), Pierwszy raz zobaczyłem nową odsłonę Woot, na której niedługo poznałem Garhusa, 11 listopada 2017 "znowu zmieniłem intro". a 19 listopada odbyłem "wywiad" z Erykiem Laszko (Eryk TV, ten z nudnym logiem i jego dziwną pisownią i wymową "czy dodas mnie do mnja w kanale moim jutub".
29 listopada 2017 poznałem.......sami wiecie kogo (ztnvfguguiel), a 3 dni wcześniej dołączyłem do grona archiwistow. 1 grudnia postanowiłem że wkurwimy razem z ZFTVN użytkownika GD Kocura (KÓŁKA Z TVNU :D), i wtedy obu nas wyjebano z tego grona. 15 grudnia 2017 ZFTVN stworzyl serwer Minecraft (ferajna antiza, tak dokładnie), a 16 grudnia 2017, TVMaks, dokładnie to. Identy i logo tworzył Wedel, no i wtedy poznałem więcej fikcji.
W Nowy Rok 2018 urosło moje zamiłowanie do TV Puls sprzed 10 lat (do dziś to mam :D). 8 stycznia zaczęło się te jebane RTF, które założył sami wiecie kto. Poznałem wtedy LPL (pamiętam jak 5 stycznia byliśmy na jego albo na moim serwie i se rozpierdalaliśmy wzajemnie swoje prace). Była na RTF drama bo raz LPL wyjebał Wedla a Wedel wyjebał wtedy LPL. Niedługo później ZFTVN dowiedział się o RTF, oczywiście przedemną udawał dobrego przyjaciela i wogóle, a tak naprawdę to...........
8 lutego zauważyłem w historii przeglądania jakieś dziwne filmy (jakieś filmy ze Szpakiem, nie wiadomo co), no i 10 lutego...... hack, hACK, HACK! (2 dni później stracilem dostep do konta). 1 marca opuściłem społeczność.




ROZDZIAŁ 2:
Powróciłem 17 lipca, 18 lipca wbiłem na woot na którym jestem do teraz, a około 25 lipca na Discord. Poznałem się wtedy z Garhusem. Pamiętam jak stworzyłem Bułkowicze które niestety szybko upadły a szkoda...
Pamiętam oczywiście 2 sierpnia kiedy to Alex Top przejął Bułkowicze a pozniej je odratowywaliśmy. 4 sierpnia zaczęły się problemy bo prawie by się powtórzyła sytuacja z 10 lutego....
dlatego 5 sierpnia nastąpił restart telefonu. Zacząłem bardziej się rozwijać na Woot, stworzyłem 9 (które chyba sie nie podoba nikomu). zacząłem bardziej się w to angażować, np 3 września stworzyłem Risema Przedstawia które może jeszcze się pojawi. No i wootfilmy które się pojawiło. Pamiętam doskonale 11 października, dzień, w ktorym zapchało się wootfilmy.. (swietna nazwa na film). Co by tu więcej powiedzieć, jestem tutaj do dzis, bez dram, bez klotni (pewnie narazie) i jestem spokojny. Moge brnac, i brnac dalej w 2009.... znaczy 2019 roku.


Dziekuje wszystkim za te lata spedzone (prawie 3 lata) ze mną!.

Dziekuje, dobranoc wszystkim.
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: Garhus » 06 sty 2019, 0:35

Dobranoc, kurde tez.musze takie coś zrobić..
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
kacper3100
Połowa mocy ;-)
Posty: 1021
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:09

aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: kacper3100 » 06 sty 2019, 7:04

Nie.

Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: Chlebek » 06 sty 2019, 9:34

Tez muszę coś takiego zrobić, a co do posta. Na twoim serwerze za czasów jeszcze ANTiZTV rozpierdalaliśmy swoje budowle, robiliśmy programy juz za czasów TVMaks, a Twiks wrabiał mnie w rozpierdol serwera :D Pomimo wszystkich wydarzeń i twojej... ucieczki? nadal uwazam Ciebie za mojego najlepszego przyjaciela i kompana jakiego mogłem poznać w internecie, pozdrawiam :)
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

Awatar użytkownika
Akati
Podbijacz
Posty: 201
Rejestracja: 25 sie 2018, 15:40
Lokalizacja: Akatiland, Republika Akati'ego / Memowo
Kontakt:

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: Akati » 06 sty 2019, 10:28

Cieszę się że zainspirowałeś się moim postem, też tobie dziękuje za lata znajomości, w końcu to z 2 lata. Nadal pamiętam cię jako bird146 i te Bandscany na pw (o ile dobrze pamiętam), mam nadzieję że za wszystkie obrazy mi wybaczysz, mimo co się stało w 2017 roku (pod koniec). Bardzo doceniam twój rewind.
S T E V E J O B S 1 9 8 4
__
włącz html

No to chodź Adasiu, zapraszam na morenke.
__

Akati News - twoje źródło informacji

Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: risema16 » 06 sty 2019, 13:13

teraz czas na przeprosiny dla niektórych

Chlebek - naprawdę przzzzzzeeeeppppprrrrrrrassssszzzzaaaammmmm że myślałem że to ty byłeś sprawcą ataku na mnie, ale ani słowa nie chcę o Gugielu słyszeć..

Oodron - no też cię przepraszam za rozpowszechnianie danych osobowych (znam tylko twoje imie i nazwisko i miasto zamieszkania), ale od ciebie też domagam się przeprosin, za to....
IMG_20190106_131149.png
IMG_20190106_131149.png (3.54 KiB) Przejrzano 2484 razy
Akati - oficjalnie ci wybaczam. Już poznałeś co i jak no i ja poznałem, więc wybaczam

to by było na tyle.
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: Garhus » 06 sty 2019, 13:50

Fajny podpis antizema
buła nadziewna w cieście

Obrazek

MakowiecFajny13
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2019, 15:59

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: MakowiecFajny13 » 09 cze 2019, 14:52

kacper3100 pisze:
06 sty 2019, 7:04
Nie. masło orzechowe
masło

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: 134woot » 09 cze 2019, 14:53

strasznie randomowo piszesz kolo
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

MakowiecFajny13
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2019, 15:59

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: MakowiecFajny13 » 09 cze 2019, 14:54

nie jestem kolo zamachowe

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: 134woot » 09 cze 2019, 14:55

a myślisz że ja jestem?
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Kesalav

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: Kesalav » 09 cze 2019, 14:56

Wiem, że piszę off-topic ale




Masło orzechowe jest smaczne. Chyba. Ostatni raz jadłem je 2 lata temu. Czy polecam? nie wiem

a w ogóle to - zamknąć ten temat ?

MakowiecFajny13
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2019, 15:59

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: MakowiecFajny13 » 09 cze 2019, 14:56

ja nie jestem kolo andrucie walony

Kesalav

Re: aaaaa nie wchodzcie tu spotka was debil

Post autor: Kesalav » 09 cze 2019, 14:57

dobra kłóćcie sie gdzie indziej nara

Zablokowany

Wróć do „Risemoświat”