Podziękowania i przeprosiny.

N0vinkowo, dział @Chlebek
Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: Chlebek » 05 sty 2019, 16:59

Witam.

To juz ostatni post z cyklu "Przepraszam, tworzę telewizję!!!!

Poprzedni temat był ujawnieniem dawno ukrywanych informacji i materiałów o N0vATV.
Powinienem to pokazać wcześniej, a teraz mianowicie przepraszam.
Oraz dziękuję.

Oodron.

Tobie dziękuję dla niektórych to moze być dziwne, ale dzięki naszym kłótniom zrozumiałem jak bardzo byłem w Ciebie i innych w RTF wpatrzony i się was słuchałem jak małe kurczątko. Mianowicie SPT, o którym mało pamiętam juz było zeby Ci uświadomić co robiłeś lub robisz, bo w chwili obecnej Cię nie znam. Dzięki tobie większość fikcji zniknęło co pozwoliło lepszym od (wtedy) nas się bezproblemowo rozwijać, zrozumiałem ze TV Internetowe to moje miejsce. Wiem, ze teraz jesteś z kazdym skłóconym, mogę Cię wspomóc na PW, mogę ich wspomóc, nie wnikam w wasze sprawy, ale dziękuję z całego telewizyjnego serca, niech LPL będzie z tobą :)

K03a.

Powiedziałeś mi na początku mojej fikcyjnej przygody, ze się cieszysz i czekasz na programy co mnie zmotywowało do działania. Dla co niektórych mogła to być zbrodnia, ale dzięki temu jestem teraz tutaj z wami i N0vATV, myślę ze wy i sam K03a się z tego cieszy. Dziękuję za wszystko i mam nadzieję, ze jak poprzednio czekałeś to teraz równie zaciekle będziesz czekał na informacje, liczę na twoje wsparcie.

Google Informator. (TroleQMaster)

Udawałeś hackera RTF, dla zabawy, straszyłeś mnie na PW - dla zabawy. Kiedy się opamiętałem i dostrzegłem to - tez się nieźle bawiłem. Prawie to samo co marcin, ale ty jeszcze mi dawałeś dotacje i tak sobie gry :) Liczę na głęboki kontakt googluś :)

Vistafan.

Za czasów naszego kontaktu (głębszego) broniłeś Oodrona, za co broń boze Cię nie winię, a nawet szanuję gdyz pomimo swych grzechów Oodron dostawał opieprz za rzeczy, których się nie dopuścił i jest mi cholernie z tym źle, bo czuję ze to przeze mnie. Chciałeś ode mnie wyciągnąć jakieś dane z Discorda, ale Marcin mnie ostrzegł. Nie wiem czy załujesz tamtych czasów, bo ja tak, nawet jeśli masz do mnie za coś urazę, to ja Ci dziękuję oraz... przepraszam, jeśli czujesz, ze powinienem to zrobić.

Marcin.

Tobie dziękuję chyba najbardziej. W trakcie wojen byłeś zawsze u mojego boku i proponowałeś co mam robić. Zrobiliśmy razem moze nieetyczny, ale udany Album DOWN, z planowanym od października albumem Hejt mam nadzieję na ten sam sukces i naszą współpracę. Mile nam się słuchało piosenek godzinami na moim nieistniejącym serwerze atakowanym, przyznaję nie do końca bez potrzeby. Przepraszam za wykorzystywanie Cię. Na pewno wiesz o co mi chodzi. Mam nadzieję na dalszy kontakt :)

Darwin.

Pomimo naszej aktualnej spiny o coś czego nie chcę poruszać publicznie, dziękuję Ci za wspieranie mnie nawet nie bezinteresowne. Wiem, ze lubiłeś wojenki tworzyć i mnie wrabiać (ups, poruszyłem to publicznie :O) ale pomimo tych rzeczy, byłeś dobrym kompanem, który jakoś od tak mnie nie zdradził. To włamanie nie dało mu korzyści, tylko mi przykrości. Nie mam za co Cię przepraszać, ale liczę na dalszą przyjaźń, lecz lepszą.

TVG, Przaker, Kornel

Wy mnie zawsze wspieraliście w wojnach za czasów RTF. TVG raz się odwrócił ze strachu przed Oodronem, Przaker był neutralny, lecz raz wydał. Ale Kornel nigdy mnie nie wydał... nie mam z nimi kontaktu nad czym cholernie ubolewam, napiszcie do mnie jeśli to czytacie, proszę :) Wiem, ze nie przeczytacie, ale piszę dla zasady.


Wyrzuciłem to z siebie, nie wiem co robić dalej. Czy odejść, czy zostać, czy coś dodać, więc zakończę to.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2019, 17:05 przez Chlebek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: K03a » 05 sty 2019, 17:00

Ciekawe, czy osiągniesz jakąś popularność, jeśli chodzi o tę twoją telewizję, bo ja już się boję klęski :D
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: Chlebek » 05 sty 2019, 17:02

Przeczytaj post i odnieś się do niego, bo wyrzuciłem wszystkie emocje związane z wojnami i telewizją LPL. A ty nie liczysz na mój sukces?
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: K03a » 05 sty 2019, 17:04

Ja przecież liczę, tylko, że boję się, że hejterzy do ciebie przyjdą, i przez nich zamkniesz kanał.

Zresztą, żeby być telewizją internetową, trzeba mieć potrzebny profesjonalny sprzęt, a nie od razu paintowanie i byle jaka muzyczka czy tam z Doktora Kto czy z czegoś innego.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: Chlebek » 05 sty 2019, 17:09

Ja juz mam oprawę :D No i profesjonalny sprzęt stacjonarny. A niniejszą oprawę od GTK zmienię w 2019 ale wtedy gdy się ogarnę. A LPL robiłem w sumie dla zabawy i zeby zdobyć znajomych przez moją sytuację prywatną :)

Dzięki osobom, którym podziękowałem i przeprosiłem, juz wiem jak reagować na hejt.
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: K03a » 05 sty 2019, 17:10

No, właśnie dlatego ci pomogliśmy, żeby twoja telewizja wysunęła się na podium.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: Chlebek » 05 sty 2019, 17:13

I tak się stało. Byłem w sumie najlepszą fikcją no i najbardziej kontrowersyjna fikcją. A moja telewizja wysunie się na podium równiez u duzych graczy jakimi są telewizje internetowe. Fikcje umarły, nawet jeśli bym chciał to nie mam do czego wracać, bo ich nie ma. Jak pisałem powyzej, jestem Ci wdzięczny i liczę na dalszą przyjaźń :> Poprzedni post to rzeczy, które dzięki waszej pomocy udało mi się wymyśleć, liczę równiez na propozycję, a ja sam od siebie wymagam rozwinięcia projektu.

https://www.youtube.com/watch?v=W3e3BVxGPZc tutaj mozesz zobaczyć fragment oprawy (na końcu)
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: K03a » 05 sty 2019, 17:15

Niby dobra oprawa, aczkolwiek logo bym lekko poprawił.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: Chlebek » 05 sty 2019, 17:21

Ja tez, stanie się to prawdopodobnie przed otwarciem
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

Awatar użytkownika
vistafan12
Steve Jobs Wootlandii
Posty: 342
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:41
Lokalizacja: Memowo (Wootlandia, dom rodzinny: Błądziny)
Kontakt:

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: vistafan12 » 05 sty 2019, 17:27

Chlebek pisze:
05 sty 2019, 17:02
Za czasów naszego kontaktu (głębszego) broniłeś Oodrona, za co broń boze Cię nie winię, a nawet szanuję gdyz pomimo swych grzechów Oodron dostawał opieprz za rzeczy, których się nie dopuścił i jest mi cholernie z tym źle, bo czuję ze to przeze mnie. Chciałeś ode mnie wyciągnąć jakieś dane z Discorda, ale Marcin mnie ostrzegł. Nie wiem czy załujesz tamtych czasów, bo ja tak, nawet jeśli masz do mnie za coś urazę, to ja Ci dziękuję oraz... przepraszam, jeśli czujesz, ze powinienem to zrobić.
Fakt. Oodron dostawał opierdol za głupie wiadomości które napisał.

Bronilem Oodrona przez kilka dni, a później przestałem i dołączyłem do serwera @m6200. Chciałem od ciebie te dane wyciągnąć, bo Oodron i inni naciskali - teraz tego żałuję.
Obrazek
Biuro mam, gdzie te ściany mają uszy.

https://vistafan12.eu.org

Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: Chlebek » 05 sty 2019, 17:30

Dziękuję za odpowiedź, której wcale nie musiałeś pisać. Jestem wdzięczny za to, miłego wieczoru :)
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: Chlebek » 05 sty 2019, 17:44

Zapomniałem o ANTiZie.

Raz się pokłóciliśmy grając w Minecraft, prowadziliśmy programy byliśmy najlepszymi kompanami w trakcie moich przygód w waszych fikcjach. Niestety dopuściłeś się zdrady i mnie totalnie oplułeś kiedy Oodron mnie wyrzucił z RTF, bałeś się tego samego. Teraz wiem i ty moze tez, ze nie było warto. Zostałeś zhakowany albo Ci po prostu odwaliło przez Google Informatora, nadal go lubię gdyz wiem dzięki niemu o tobie trochę więcej, był i jest moim przyjacielem, jak mam nadzieję i ty nadal nim jesteś. Mam nadzieję na dalszy kontakt. Uwazam, ze powinniśmy sobie prywatnie, niedługo sobie wyjaśnic wszystko. Kiedy totalnie byłem przekonany, ze to ty pisałeś te zbereźne rzeczy, a nie zostało to ukartowane, nie wiedziałem, ze to google. Ale mówiłem tak, gdyz miałem i mam zal za to, iz mnie nie wsparłeś w momencie moich wojen z Oodronem. Wiem, ze to było złe, no i przepraszam. Kiedy się dowiedziałem, ze ty nie byłeś za to odpowiedzialny, zataiłem to przed RTF na długi czas. Mam nadzieję, ze mnie rozumiesz, albo próbujesz :)
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: risema16 » 05 sty 2019, 18:37

Kurde, nie wiem co mam powiedzieć. 1. Przepraszam 2. No i sorry że cię nie wspieralem przy wojnach z Wedlem ale od marca do lipca mnie nie było wogole. nigdzie mnie nie bylo wtedy
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

Awatar użytkownika
Chlebek
Podbijacz
Posty: 210
Rejestracja: 23 mar 2018, 17:33

Re: Podziękowania i przeprosiny.

Post autor: Chlebek » 05 sty 2019, 19:34

No wiem, chodziło mi o pierwsze wojenki. Ale dzięki za odpowiedź <3
Ja wielki chlebek, skazuję Cię na pożarcie przez bułkę z chlebem, chlebciu! Zaraz... czy to... kanibalizm?

danio! Qvadis!

ODPOWIEDZ

Wróć do „N0vinkowo”