#JebaćLogo

Tu rozmawiamy sobie o internecie, a co
Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

#JebaćLogo

Post autor: K03a » 15 cze 2018, 22:30

Wczoraj rozpoczął się w Rosji Mundial, a wraz z tym pojawili się przeciwnicy TVP, którzy postanowili zakryć logo znienawidzonej przez nich - jak nazywają telewizje publiczną - nazwą pewnej partii, tym samym organizując na portalach społecznościowych akcje #JebaćLogo.

Na portalach społecznościowych typu Facebook czy Twitter możemy zobaczyć zdjęcia użytkowników, którzy oglądają mecz z zakrytym logiem TVP. Śmieszności dodaje fakt, że zakrywają logo TVP m.in. tekturowym logiem TVN-u, książką Tomasza Piątka o Macierewiczu czy nawet chwalą się, że ''wolą oglądać mecz w niemieckiej TV niż w TV... wiadomo''.

Moim zdaniem tego typu akcja jest wręcz totalnym debilizmem. Można nie lubić TVP i ją nazywać TVPiS czy Kurwizja, ale jednak trzeba mieć coś z głową, żeby coś takiego zrobić. Ja sam nie jestem za obecną TVP, to jednak nie podoba mi się tego typu akcja, tak jak dopisywanie do TVP dodatkowych liter ''iS'' sugerując, że jest to telewizja należąca do partii Jarosława Kaczyńskiego, choć w ''Wiadomościach'' czy TVP Info jest doskonale widać, którą partie polityczną bardzo się lubi. I tak ja wolę TVN od tego ścierwa.

Może za ten artykuł spotkać mnie hejt (zwłaszcza w przerobieniu nazwy, lecz ja napisałem ją tylko celowo), ale takie jest moje zdanie.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
kacper3100
Połowa mocy ;-)
Posty: 1021
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:09

Re: #JebaćLogo

Post autor: kacper3100 » 16 cze 2018, 16:54

K03a pisze:
15 cze 2018, 22:30
(...) Ja sam nie jestem za obecną TVP, to jednak nie podoba mi się tego typu akcja, tak jak dopisywanie do TVP dodatkowych liter ''iS'' sugerując, że jest to telewizja należąca do partii Jarosława Kaczyńskiego, choć w ''Wiadomościach'' czy TVP Info jest doskonale widać, którą partie polityczną bardzo się lubi(...)
Przecież obecnie TVP należy do PiS-u. To telewizja rządowa.

Awatar użytkownika
Oodron
Podbijacz
Posty: 190
Rejestracja: 17 mar 2018, 10:34
Lokalizacja: Blinin
Kontakt:

Re: #JebaćLogo

Post autor: Oodron » 16 cze 2018, 20:07

Ja tam wszystkie stacje lubię. Nie ważne czy jest PiSowska czy POwska.
szeri szeri lejdi

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: #JebaćLogo

Post autor: K03a » 16 cze 2018, 21:24

kacper3100 pisze:
16 cze 2018, 16:54
K03a pisze:
15 cze 2018, 22:30
(...) Ja sam nie jestem za obecną TVP, to jednak nie podoba mi się tego typu akcja, tak jak dopisywanie do TVP dodatkowych liter ''iS'' sugerując, że jest to telewizja należąca do partii Jarosława Kaczyńskiego, choć w ''Wiadomościach'' czy TVP Info jest doskonale widać, którą partie polityczną bardzo się lubi(...)
Przecież obecnie TVP należy do PiS-u. To telewizja rządowa.
A czytałeś Wikipedię?
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
kacper3100
Połowa mocy ;-)
Posty: 1021
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:09

Re: #JebaćLogo

Post autor: kacper3100 » 17 cze 2018, 15:41

Dodam, że Kur(w)ski wymyślił "Tusk Vision Network" i tak nazywał TVN, tak więc nie widzę problemu w nazywaniu jego telewizji Kurwizją czy TVPiS-em.

Zarzuca TVN-owi propagandę, a sam ją uprawia, czyli jest hipokrytą.

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: #JebaćLogo

Post autor: K03a » 17 cze 2018, 17:23

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m ... ansmisjach
Tu o całej tej sprawie.

A nawet niejedna pizza się kłania. Teraz pojedynek dwóch pizz, o obrzydliwym oraz najsmaczniejszym smaku - a to wszystko za tym czymś: https://twitter.com/Frontowiec2/status/ ... 0598354944
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”