TVP Stargard

Dział dla fanów Nicka, oryginalnie stworzony przez @K03a
Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

TVP Stargard

Post autor: K03a » 06 sie 2018, 19:39

No i właśnie 27 lipca wystartował, a właściwie to zreaktywował się znowu nie wiedzieć czemu pewien śmieć, oglądany przez prawie nikogo (bo ja oglądam), czyli... TVP Stargard.
Na początku myślałem, że start pójdzie bardzo efektownie. Ale po obejrzeniu tego powyższego filmiku jednak się myliłem, ale prawie. Popatrzcie państwo na to:
https://www.youtube.com/watch?v=GA1LQTk0M44
Plansza testowa - no może być w miarę OK. Ale jak zobaczyłem odliczanie do startu, to aż oczy zaparły się na jego widok. Tak naprawdę definitywnie jest to kopia odliczania z Telewizji WP z przyklejoną planszą "Telewizja Polska - Telewizja Stargard" (i te stare logo z NDR...), z zdjęciem panoramy wspomnianego miasta i przede wszystkim - wymazywanie napisu Telewizja WP tak, aby wstawić podpis "Telewizja Stargard" pisany czcionką z oprawy CN (zwróćcie też uwagę, że napis Stargard jest odrobinę ciut mniejszy od "Telewizja"). A, i jeszcze spokojna, relaksująca muzyczka w tle. I potem wskoczył ident - różne miejsca w Stargardzie na tle oprawy zielonej TVP3 (poza tym widać doskonale efekty z WMM), a pod koniec przeciętna końcówka z dziwnie wklejonymi zabytkami i logiem TVP Stargard. Do tego muzyka kojarzy mi się... z jakąś niemiecką stacją (tylko nie wiem jaką, na pewno nie ARD, bo ten miał dosłownie inną aranżację tego). A po tym czas na kalendarium - ciekawe tło. Nawet cały slajd z wschodami/zachodami, imieninami, fazą Księżyca i całym kalendarium ciekawy - tylko, że może jeszcze jakoś go dorobić (np. nieco go unowocześnić, dodając np. jakieś znaczki przy podpisach głównych). No i nareszcie program dnia - tylko ciut małe literki... a właśnie, dlaczego małe? Ponieważ w tym programie dnia są uwzględnione... dokładne opisy wszystkich programów! I to mi się właśnie spodobało, tylko lepiej zrobić to tak, żeby może niektóre opisy lekko skrócić, godzinę i nazwę programu powiększyć, a całe opisy pomniejszyć - wtedy by to bardziej efektowniej wyglądało. Teraz przypatrzmy się bliżej ku ramówce:
9:50. Uroczysty start TVP Stargard - może być.
10:00 i 10:15. Atomówki, odcinek 1 i 2 - no nie wiem... z tego co widzę, autor tejże telewizji jest jednocześnie psychofanem tego serialu, i go bardzo lubi. Nawet go wsadził do ramówki, no ale mogę popierać. Tylko że wolę klasyczne Atomówki z 1998, te z 2016 są ble
10:30. Co niesie dzień - oby to nie był własny program opierający się na tym samym o tym samym tytule w TVP3... chyba, że jak już go wsadził, no to nie może być wyjścia - musi to być tylko retransmisja tego programu z Regionalnej Trójki.
10:45 i 11:25. Miodowe lata, też pierwsze dwa odcinki - bez komentarza. A jak już mam go zostawić, to powiem tylko tyle, że jest identycznie co w przypadku Atomówek. A! Już mam pomysł na komentarz. Normalnie wg mnie po co odgrzewany kotlet puszczać tryliard razy w tej samej telewizji?? Nie można czegoś innego wsadzić, np. 13 posterunek? Koszmar.
12:00. Wiadomości - tylko które Wiadomości? Te z Jedynki, czy te z Stargardu? Ja myślę, że to drugie. Poza tym niestety muszę zareagować facepalmem, dlatego że o tej samej porze leci też serwis o tym samym tytule w Jedynce.
12:10. Agrobiznes - tu mam podobne zdanie co w przypadku Co niesie dzień.
12:25. Agropogoda - jak wyżej.
12:30. Młodzi Tytani: Akcja! - WHAT?! Kto to ścierwo wsadził do ramówki??? Znowu ten psychopatyczny gość? No ja nie mogę... a tak poza tym to samo co przy Atomówkach.
13:00. Panorama - i to mnie bardzo ciekawi. A dlaczego aż tak? Mam dowody. Sam opis potwierdza to, że to jest "główny program informacyjny Regionalnej Ósemki, podsumowujący najświeższe wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata, a także Pomorza Zachodniego, Środkowego, Gdańskiego, oraz Warmii i Mazur". I aż muszę jeszcze raz to przeczytać, bo coś mi umknęło. "Regionalna Ósemka"??? CO TO JEST??!!! Jakiś nowy kanał alternatywny od TVP Stargard? No nie wierzę. I nie dość, że "regionalny", to jeszcze tylko dla północy kraju. Wogóle to bzdury, bzdury i jeszcze raz wielkie BZDURY!
13:15. Co niesie dzień - patrz 10:30
13:30. Cienka niebieska linia - ten sam również jest psychofanem... tego serialu. No brawo, widać że jesteś kutwa mądry.
14:00. Słownik polsko@polski - program z TVP Polonia... nie wierzę w to co widzę. I nawet nie wiem, dlaczego cały ten kanał nazwano "TVP Stargard". Czyżby jakiś pracownik włamał się do domu twórcy i twórca zaproponował mu współpracę? Normalnie szok.
14:30. Baltic Sea - rozumiem, znam ten program osobiście, bo był i na Trójce i na Polonii. No ale dobra, niech będzie.
15:00. Wiadomości - tu akurat nie ma aż takiej konkurencji jak o 12:00, tyle że... przeczytajcie później jak są realizowane te całe te... ekhem, Wiadomości.
15:10 i 15:25. Atomówki, odcinki 3. i 4. TO JUŻ BYŁO! nawet komentarz już był
16:00. Telekurier - WHAT THE FUCK??? Tu też musi być retransmisja tego programu z TVP3, a nie taki se... własny program będący kopią od oryginału.
16:25. Rozmowa dnia - ok.
16:55. Program na wieczór - wiadomo, że będzie.
17:00. Teleexpress - i tu też mnie zastanawia, dlaczego ten serwis. Przecież ten sam leci w Jedynce, a ja widziałem z jakoś kilka miesięcy temu, że to może być również kopia prawdziwego Teleexpressu będącego serwisem w TVP Stargard, bo wiem, że ten cwel Eustachy Płytkiewicz też tam jest. A wg mnie ma być tylko retransmisja prawdziwego TeX-u z TVP1 - i tyle.
17:15. Ben 10 - i mam wrażenia podobne, co przy Atomówkach i TTG (MTA). Też jest wielkim fanem tego, i to tak wielkim, że nawet gadżety bądź bohaterowie z tego serialu mogą być wszędzie... wybaczcie, ale to jest prawda.
18:35 i 19:05. Świat według Bundych, też pierwsze dwa odcinki i... też za mocno odgrzewany kotlet. Już tyle razy był w Telewizji Stargard, że ile razy mamy go powtarzać? Zamiast tego zleciłbym coś typu Soy Luna, czy też coś niespotykanego w Polsce, jak np. Simona z eltrece.
19:30. Wiadomości - a właśnie. I tu mamy ogromną konkurencję typu Oczekiwania (TVP1) kontra Rzeczywistość (TVP Stargard). Tylko że w Jedynce mamy ogromną propagandę partii rządzącej, częstych prezenterów i Zamek Królewski za plecami każdego, a w Stargardzie? Tu jest jeszcze gorzej - mamy wielu wydawców, ale mamy tylko jednego prezentera - jest nim niejaki Eustachy Płytkiewicz, który początkowo pracował w jednej z już od dawna nieistniejących telewizji w mikroświecie/V-świecie (zobacz tutaj), a potem przeistoczył (i jednocześnie przetransformował) się w kolesia, który przypomina bardziej Pata ubranego w garnitur (a tymbardziej jakiegoś prezentera z wklejoną główką Pata). Studio jest zawsze takie, że zawsze w Paincie wklejony stół dowolny (oświetlony), no i te kwadratowe ekraniki za plecami prezentera. Ale informacje są niby lepsze, ale takie sobie. A więcej o tym opowiem w kolejnej części posta. Teraz przejdźmy dalej.
20:10. Film "Wiema jak pies. Policjantki i policjanci" - i tu powiem, że też on bardzo lubi ten serialusz. I to tak bardzo, że nawet kiedyś chciał zrobić z niego jakiś niby sequel pod nazwą "Stargardcy Policjanci". No ale niech będzie, bo film nawet trochę warty oglądania.
21:40. Studio LOTTO. A właśnie Studio LOTTO leci też o tej samej porze i na TVP Info, i na www.lotto.pl. A więc... mamy trzy drogi do oglądania, z czego jedna jest fałszywa. A mianowicie droga oglądania na TVP Stargard.
21:50. Studio im. Andrzeja Munka (to na pewno jakiś znany reżyser): "Co to konia obchodzi?" - niech będzie.
22:40. Dzieciak kontra kot. I on też jest psychofanem, ale na szczęście takim małym, nie takim duuuużo większym jak Atomówek czy Bundych.
23:10. Wiadomości na zakończenie - aha.
No i po 23:25 koniec programu. Nawet tak pięknie się złożyło. A czegóż musiał odbyć się start bez reklam? Bo reklamy w TVP Stargard musiały być. Dżingiel - na podstawie identu, i dziwnie wklejony napis "REKLAMA", w tle muzyka z TVP Gdańsk do 1.01.2016. Reklamy niech se będą, w szczególności ta pierwsza, wody mineralnej Selenka z Zbyszkiem Buczkowskim (nawet jego powiedzenie "Pij Selenkę, będziesz młody!" nawiązuje wg mnie dość mocno do podobnej kampanii o mleku), ale mamy jedną reklamę lokalną, i to na pewno z TVP3 Szczecin - "Zoo Eberswalde". I po reklamach mamy inaugurację. Studio dość ciemne, stół z Teleexpressu (bo ja doskonale wiem skąd on jest), różne wnętrza, np. dekoracje z NDR i ekranik z logiem i datą. A tam... oczywiście wspomniany przeze mnie Eustachy Płytkiewicz. Napis "Na żywo" trochę dziwnie wygląda. A zresztą za szybka inauguracja, bo on mówił tylko o kanale, "bądźcie z nami do 23:25" i do zobaczenia. A miała trwać 10 minut. No ale dobra, chodźmy dalej.

Teraz przeskoczymy sobie do 19:30 i odpalamy se Wiadomości. A oto one:
https://www.youtube.com/watch?v=N8lUbOGSLMY
Studio takie jak wspomniałem - dziwnie robione w Paincie, i do tego nawet ta podłoga... która jest kompletnie bez pomysłu. Zegar wogóle dziwnie wklejony, jakby był z jakiś zdjęć (bo dziwnie się rusza, a nie powinien tak robić). No i dwa stoły, wśród nich - jeden z Wiadomości, który został przeniesiony ze studia A do niby "studia" w Stargardzie. No i czołówka, muzyka z Wiadomości autorstwa Rubika, a w tle... co ciekawe, zawsze taki sam schemat czołówki ma autor tejże telewizji. Najpierw mapa Polski z zaznaczonymi miastami, potem identyczna mapa Europy, a potem całego świata. Potem na mapie świata pojawia się wiele obrazków z wydarzeń (wśród nich też logo WOŚP), a pod koniec pojawia się kontur Polski, dawny symbol Wiadomości (VV) a obok niego udekorowany dowolnie napis Wiadomości z obecnego jak na razie loga Wiadomości TVP (w tym przypadku w miejsce litery O jest przycięta obręcz z kulą ziemską, a obok samego napisu są kwadraciki z niczego innego jak z dawnej oprawy Panoramy). Forszpan... dziwny. Do tego muzyka dość głośno gra, i to aż tak, że nawet samego prezentera prawie nie było słychać (zwłaszcza na początku). No ale cóż, początki zawsze mogą być trudne. I jeszcze napis "WWW.WIADOMOSCI.TVP.PL" skopiowany z belek Wiadomości - oj, nieładnie. Nawet pod koniec forszpanu informacja o pogodzie, i on też mapy sam umie robić, no ale - takie se, fajne. No i studio, ale ozdobnik brzydko wygląda. I nawet nie wiem, co to za jakiś niebieski pasek na dole (czyżby pasek informacyjny, który jednakże pierwszego dnia nie działał? Możliwe...). Prezenter mówi o starcie nowego kanału, że 21 godzin na dobę, a potem pierwsza informacja. Ale materiał... wręcz wogóle chujowy. Bo to tak naprawdę materiały wzięte żywcem z Kroniki TVP3 Szczecin, i specjalnie zrobione tak, żeby logo Kroniki zostało zasłonięte przez kadr z czołówki Wiadomości (tak samo ten pasek). Ale jakieś belki własne są (pod koniec pierwszego materiału na przykład). Potem chwila ciszy, i druga informacja. Bez ozdobnika i materiału. A potem trzecia już z ozdobnikiem. Na szczęście nie było materiału i bardzo dobrze, bo go nie mieli i tyle. Potem kolejno bez materiałów już: ostrzeżenia o upałach, pożary w Grecji, szef MSZ w USA, o zaćmieniu Księżyca. I popatrzcie na moment 10:24 - głosy z IVONY się nakładają brutalnie! I z tekstu o zaćmieniu, i z tekstu o odejściu radnego z PO. Jak pojawił się ozdobnik, to już było normalnie. I kolejny tekst na kartce, tymrazem o sytuacji cen na stacjach benzynowych. I znowu wpadka w 11:15 - prezenter zniknął, został sam ozdobnik :D No i materiał, ale niestety znowu będący kopią. Tymrazem kopią z Agrobiznesu (poznaję po głosie lektora), ale są własne belki na szczęście, więc to nie jest aż tak wielkie zagrożenie jak w przypadku pierwszego materiału. Nawet dokładali własne plansze - tylko te trójkąty (spadek i wzrost) wycięto troszkę dziwnie, no ale niech już tak będzie, bo to mi się podoba (przynajmniej). Przerywnik. A po przerywniku... notowania indeksów Giełdy Papierów Wartościowych. I głos też ściągnięty z Agrobiznesu, gdzie nawet sam początek to potwierdza (urywek przerywnika). W tle wnętrza centrum notowań GPW. Następnie pokazują się obroty WIG, WIG20 i WIG30 w milionach zł, gdzie tam sam prezenter to czyta. No i kursy walut, w tle pieniążki kochane. I tutaj se gada znowu ta prezenterka z Agrobiznesu. Ozdobnik wraca, a wraz z nim czołówka Sportu... kompletnie skopiowana od Wiadomości z 2004 roku. Nawet niestarannie ją nagrano (pod koniec powoli miał pojawić się ident Jedynki z tego okresu). No i Eustachy mówi o wygranych meczach eliminacji Ligi Europy, o sukcesie Stocha, i o Igdze Świątek. I jednak prowadzący się sympatycznie żegna, nawet zapraszając na wspomniany przeze mnie w ramówce film i ostatnie wydanie Wiadomości! Życzył nam przyjemnego wieczoru przy oglądaniu filmu i "do widzenia państwu". Napisy końcowe, a w tle słynna muzyczka z Wiadomości.

No i wreszcie czas na pogodę.
https://www.youtube.com/watch?v=myTsHaS3g2I
Czołówka - tu też muzyczka z pogody po Wiadomościach, tło z poprzedniej czołówki pogody TVP Gdańsk, i tu też zawsze jeden schemat wg autora: różne obrazki z temperaturami, mapami, zjawiskami, w tle przewijają się też znaczki zjawisk do mapy pogodowej, a końcówka zawsze jest identyczna: napis POGODA z loga prawdziwych Wiadomości (w tym przypadku jest też znany nam symbol VV i w miejsce środkowej literki O jest słońce, które pochodzi z obecnej czołówki pogody TVP3 Gdańsk). Jest też kula, która chyba jest z pogody na świecie po Panoramie. No i w końcu studio, które jest bardzo źle zrobione, a ekrany są również ochydne (jeszcze bardziej kwadratowe niż w Wiadomościach). Do tego nawet ten prezenter... Lubomir Strumiński, który jest za niski (zresztą spodnie Pata mówią same za siebie), i... nosi... zegarek Omnitrixa z Ben 10!!!!!! A nie mówiłem, że rzeczy z tego serialu mogą być wszędzie??? Mapy fajne, tylko że Ziemia wzięta z Google Maps, no ale ok. Najbardziej wg mnie podpadła do gustu ta nocna mapa w kolorze niebieskim. Kolejne dni już troszeczkę przeciętnie zrobione. Pogodynek się pożegnał, życząc udanego ostatniego weekendu lipca i... też zapraszając na film "Wiema jak pies. Policjantki i Policjanci"! :) Po pożegnaniu końcówka, i tu mnie zastanawia, że synoptykiem jest... Mikołaj Fabijański, a tak naprawdę to autor tej telewizji robił mapy. Chwila moment... czy to on tak naprawdę jest tym wspomnianym przeze mnie wielokrotnie twórcą TVP Stargard? Chyba, że się mylę. No ale dobra, mniejsza z tym. Kropka.

No i kropka po kropce. Zachęcam popatrzeć, bo ja oszalałem z tego wszystkiego: https://www.youtube.com/channel/UCZTkul ... _polymer=1
Nawet własna strona internetowa: https://tvpstargard.jimdo.com/
I do tego też Facebook tejże telewizji, która wg samego autora ma swoją siedzibę w dzielnicy Townsville, tuż niedaleko domu Atomówek - a ja takiego czegoś to ja sobie nie wyobrażam: https://www.facebook.com/tvstargard/

Co ciekawe, ten sam człowiek próbował kilka razy zrobić swoją telewizję. Zaczęło się to od TVP Powiaty/TVP Powiaty 24 (2013, gdzieś jest jeszcze konto na YT, które jeszcze żyje), potem TVP Stargard (2016, na Vimeo: kliknij tutaj), następnie Telewizja Stargardzka (2017 rok, i logo z TVS, zresztą sam pamiętam że najpierw oprawa była mocno wzorowana na pamiętnej Intromedii, a potem wraz z wznowieniem transmisji przypominała troszkę WOT - nawet zdjęcie z tego identu jest dalej jako tło na kanale Telewizji Stargard na YT. Gdzieś na moim poprzednim komputerze, który nie wiem czy pozwolą go podłączyć mam dalej reuploady z tej ery), a już od 6 miesięcy (oficjalnie od 27 lipca) nadaje obecnie TVP Stargard. Zresztą ja nie rozumiem, dlaczego ten ktoś chce tworzyć własną telewizję, która nawet chce należeć do TVP, a częścią tego nadawcy nie jest.
A jakie wy macie swoje opinie? Podzielcie się nimi tutaj w tym temacie, pod moim napisanym postem. Trzymajcie chłodne napoje w dłonie i pijcie je, tylko pamiętajcie - żeby nie wylewać przypadkiem. Pozdro 5000 zł. Elo.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Połowa mocy ;-)
Posty: 1110
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Memowo
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: PatrZDZ » 07 sie 2018, 14:20

Pozwolę zacytować zdanie wypowiedziane przez Anię w jednym z odcinków serialu "Mali Einsteini": "Okropność".
Nawet moja telewizja, PatrZDZ ma lepszą grafikę niż to "brzydkie kaczątko" - tak właściwie nazywam TVP Stargard
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
PatrZDZ - Twoje miasto - Twoja telewizja.
"Jazda konna to przede wszystkim - Koń" - Zapytaj Beczkę, odc. 169
"Oglądaj Regionalną Trójkę - Trzymaj się bliskich spraw."

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: 134woot » 07 sie 2018, 14:37

nawet moje dziadostwo z 2014 było lepsze
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 07 sie 2018, 16:25

@BW134 Nie zapomnij też o twoim pradawnym tworze pod nazwą Bartek TV, który był w okresie 2011/2012 i był jeszcze gorszy. Normalnie Paint i WMM z rodem wzięte.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Połowa mocy ;-)
Posty: 1110
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Memowo
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: PatrZDZ » 12 sie 2018, 20:11

Dwa nowe filmy pojawiły się w ciągu ostatniego tygodnia na kanale TVP Stargard:
https://www.youtube.com/watch?v=DQ32EnyJWCc - zakończenie dnia z nocy z 4 na 5 sierpnia

https://www.youtube.com/watch?v=YQM1TmA3J44 - i Podsumowanie tygodnia z 12 sierpnia 2018 roku. W czołówce słychać muzykę z programu "7 dni świat".
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
PatrZDZ - Twoje miasto - Twoja telewizja.
"Jazda konna to przede wszystkim - Koń" - Zapytaj Beczkę, odc. 169
"Oglądaj Regionalną Trójkę - Trzymaj się bliskich spraw."

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: 134woot » 14 sie 2018, 8:43

Normalnie świetny kanał, oczywiście 0/10.
Niedługo wymyślę równie głupi kanał TVP3 Częstochowa
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 16 sie 2018, 12:25

W tym "Podsumowaniu tygodnia" też mamy wpadkę z rozdzielcością. Coś idzie nie tak jak widać.

https://www.youtube.com/watch?v=FjK4fmMzwjA - proszę bardzo, kradzież materiałów z OTV Szczecin bez jego zgody i zasłonięcie loga TVP3 Szczecin efektem rozmycia gaussowskiego to dopiero jest istny koszmar.

Tymrazem ocena obniża się do 4/10.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: 134woot » 16 sie 2018, 20:06

Będzie 2/10?
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 16 sie 2018, 23:29

Jak będzie coś jeszcze gorszego, to tak.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 20 sie 2018, 20:51

https://www.youtube.com/watch?v=18_guU4sGNs
Oto pierwsze wydanie programu pod nazwą... Plus Minus z dzisiaj. Więc najwyższy czas na recenzję.

Czołówka jakaś nijaka - prawie statyczna, ruchome niebo i przeciętna końcówka z tłem gwiazdkowym. Studio takie ekhem... Paintowe - stół wygląda bardziej kwadratowo. Długa chwila ciszy i... prezenter się wita. Ale... ten prezenter, który nazywa się Maciej Graczyk to jakiś inny prezenter z głosem Jana z IVONY i doklejoną główką Bena Tennysona z Ben 10 w okularach! Zresztą nawet się chwali, że to reaktywacja słynnego programu.
No i główna część, z pamiętnymi indeksami po prawej stronie (tutaj wziętymi z oryginału) oraz paskiem kursów walut i notowań na dole. Co ciekawe, autor dziwnie wkleił kolorowe teksty do paska notowań, i teraz jakoś okropnie wyglądają przez to. Newsy po kolei: o zakończeniu programu pomocowego w Grecji, o produkcji banknotów guatemalskich w PWPW, o nadużyciu usług telefonicznych. Przerywnik. No i ciekawa część. Tu głos Pauliny z Windows 10 (która wg mnie gada w słabej jakości). I mamy takie ciekawostki: dolar potaniał o 0,2%, euro zyskało 0,2%, frank zniżony też o 0,2%, a cena ropy wpadła o 2,8%. Jeszcze mapki cen paliw, też wzięte z oryginalnego Plus Minus: 95-ka (najdrożej: kujawsko-pomorskie, najtaniej: dolnośląskie), olej napędowy (najdrożej: warmińsko-mazurskie i lubuskie, najtaniej: dolnośląskie), autogaz (najdrożej: lubuskie, najtaniej: dolnośląskie). Oraz tabelka najlepszych lokat, też z dawnej odsłony Plus Minus: zyski przyniosła inwestycja w $, zaś straty przyniosły inwestycje w złoto. I kolejny raz przerywnik. Słynne notowania GPW. Ale głos Małgorzaty Motechy-Pastuszko z Agrobiznesu ciągle bywa wszędzie. I tu w "Plus Minus" także go słychać. Kursy walut - tabelka wzięta żywcem z Internetu (jakby ktoś na skrypcie podobnym do Wikipedii pisał). No i prezenter się żegna... żeg... o nie, inny głos. Moment, moment... TO JEST GŁOS NIEŻYJĄCEGO TADEUSZA MOSZA Z PRAWDZIWEGO PLUS MINUS! Czyżby jego trup siedział w środku Macieja Graczyka? I Mosz wspomniał o gościach, a nie było przecież tu żadnej rozmowy. Więc... TVP Stargard też kłamie. I jak zawsze, napisy końcowe, ale na początku ich jest podpis "Program pod redakcją Tadeusza A. Mosza" (a nieżyjący nie może już redagować tym programem, jak już, to lepsze by było tu oddanie hołdu ku pamięci jemu). A Lubomir Benes i Marek Benes nie zaprojektowali by tak okropnej scenografii dla programów w TVP Stargard, więc też kłamstwo.

A więc... teraz ocena tejże telewizji to 3/10 - no przykro mi bardzo, ale czekam na moment, w którym ocena obniży się i to dość mocno do pały.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: risema16 » 20 sie 2018, 21:03

Kurwa co to ma być
Głowa z ben 10, ivona.

Ja oceniam pałowo w skali szkolnej - 1


A i mam takie pytanie, kto robi to całe SreVałBe Stargard?
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 21 sie 2018, 10:07

No właśnie - nie wiem kto to robi... pewnie jakiś koleś który mieszka blisko tego miasta.
Tu siedziba w Townsville przeze mnie wspomniana:
Obrazek

Na tym obrazku mamy studio, które przez autora zostało nazwane "spikerskim". Z dekoracji to się nadaje bardziej na jakiś blok dla dzieci, chociaż...
Obrazek

Tu studio Wiadomości. A jakie szerokie ono jest:
Obrazek

Reklamówka TVP Stargard przed startem z studiem przypominającym pierwsze studio "Pytania na śniadanie":
Obrazek
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: 134woot » 31 sie 2018, 7:29

Bez komentarza
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 11 paź 2018, 20:43

Ostatnio dużo nowości się pojawiło na TVP Stargard.
A zresztą... sami zobaczcie.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 02 lis 2018, 8:55

Zaczynam wątpić w to, że ja się roztopię, ale... nie wiem co mam zrobić.
https://www.youtube.com/watch?v=cyX8VTU75GI
Pod tym linkiem mamy zakończenie programu z wczoraj. Normalnie powrót do korzeni - program dnia (bez muzyki, bo autor ją wyciszył z powodu wiadomo czego), hymn Polski (tu przedstawieni są władcy, królowie, generałowie i prezydenci państwa, wszystko na tle obrazków... z shutterstocka), hymn Unii Europejskiej (z wykorzystanymi fragmentami animacji chyba z 1995 i przedstawieniem etapów dojścia państw - nawet Brexit się tu pokazał), plansza "Zapraszamy na jutro" i testcard (TVP Stargard nie nadaje na kanale 36)

Takie se, może jeszcze być. Ale to i tak nie zmienia faktu że ta telewizja jest ch*jowa.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 12 lis 2018, 19:09

https://www.youtube.com/watch?v=FgJx-Z5VArc
Wiadomości z wczoraj, z nowym studiem i belkami. Czołówka niestety bez zmian.
Jak na początku nowości bywa - tu mamy akurat już parę razy problem z dźwiękiem, bo jego nie było, nawet w trakcie wypowiedzi prowadzącego. Aż 2/3 wydania to wiele materiałów z oryginalnych, jedynkowych Wiadomości.

Oh fuck...
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
xCiachooPL
Połowa mocy ;-)
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:40
Lokalizacja: Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)

Re: TVP Stargard

Post autor: xCiachooPL » 17 lis 2018, 10:58

Pała dla tej telewizji. Wszystko z Painta, ciągle jakieś IVONY...

Nie, że coś, ale już telewizje internetowe sprzed 2012 są od czegoś takiego o niebo lepsze!
JAK DOBRZE, ŻE FORUM ZROBIŁO SIĘ LEPSZE. PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO I UWIELBIAM WAS WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO, Z CAŁEGO <3!!!

Konta:
- Google: xCiachooPL Oficjalny
- Chomikuj: xCiachooPL
- Wikia: XCiachooPL
- Discord: xCiachooPL#4768

Ulubione media
WOOTLANDIA
Oglądam: Woot1, Woot3, OTW, WootInfo, mNews, Niezależna, K***a 1, Garhus One, DTV, Alfa, Point, Niezależna 24, RTV, Echo TV, Kanał 14naście, K***a 2 i wiele innych
Słucham: Radio Wootlandii, Radio Wootlandii Dwa, Radio Regionu Memowego, Muszyka FM, TKR FM, Radio Nove, Radio Maxima, NFM, YouFM...
Czytam: Nowy Dzień Memowski, Metropol, Emisja, Święta Gazeta

KAWOLANDIA
Oglądam: Kawa1, Kawa2, Kawa3 Kwas City, KawaNews, BTV, TVC, 9, Triangle, Square, Spot, Point, Triangle Njusy, BTV24, TVC News
Słucham: KR 1, KR 2, KR 4, Radio Kisiel, Radio Zupa, Radio C, Radio 1, Funradio, Octagon.FM, 9light, RTL FM, Retro FM
Czytam: Nasza Kawolandia, NK.tv, Hiper Dzionek, Twój Dzień, Tele 7 dni
6

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 18 gru 2018, 21:35

Ostatnio jakoś ta telewizja się mocno zamroziła. Brak nowych filmów, nowych wzmianek... i dobrze. No, może poza tym czymś, które zostało wrzucone 3 tygodnie temu:
https://www.youtube.com/watch?v=6Rzl-3Levm8
Jednak i tak czytanka z Wikipedii wogóle nikogo by aż tak nie zainteresowała, więc... Stargard staje się martwy.

A że xCiacho wspomniał o czasach sprzed 2012, to znalazłem doskonały przykład. Telewizja lokalna, z Pyrzyc. To jest dopiero telewizja lokalna, żadnych Paintów, żadnych IVON, żadnych bzdur... sama prawda o mieście i profesjonalizm, a nawet doświadczone osoby w czołówkach i oprawach. Cud.
https://www.youtube.com/user/Redaktor01 ... =0&sort=da
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 18 gru 2018, 21:37

Właśnie, kiedyś to ludzie nie robili rzeczy na odpieprz się.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 23 gru 2018, 15:33

Już ja uwierzyłem, że Stargard jest martwy, ale... zakończenie programu, które odbędzie się dziś:
https://www.youtube.com/watch?v=X8OKL7p4bok
Wszystko... fajnie, eh. Tło z Jedynki (zima 2002/2003), i różne choinki i zdjęcia miasta. Za to nawet fajny śnieg w tle. Ramówki nie skomentuję, bo po co. Potem Mazurek Dąbrowskiego (inna wersja z widokami), Oda do radości i plansza końcowa. No i oczywiście testcard - tymrazem jest on inny niż w poprzednim zakończeniu, gdyż on jeszcze bardziej nawiązuje do tego starszego testcardu używanego w TVP3 Bydgoszcz.

Powiem krótko - ja już wolę oglądać takie zakończenia programu, niż jakieś dziwaczne wydania programów informacyjnych. Jednak niestety - wszystko w tej telewizji, a nawet sama telewizja są kiczowe.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 24 gru 2018, 15:38

Główne wydanie "Wiadomości" z dzisiaj.
https://www.youtube.com/watch?v=4bo3KN1H7yA
No comments.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Połowa mocy ;-)
Posty: 1110
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Memowo
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: PatrZDZ » 28 gru 2018, 20:39

Po raz kolejny zmienili studio? Teraz to wygląda bardzo dziwnie. TVP Stargard teraz idzie w kierunku ZDF z lat 80-tych i 90-tych.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
PatrZDZ - Twoje miasto - Twoja telewizja.
"Jazda konna to przede wszystkim - Koń" - Zapytaj Beczkę, odc. 169
"Oglądaj Regionalną Trójkę - Trzymaj się bliskich spraw."

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 28 gru 2018, 20:53

Zresztą, z tego co pamiętam ten sam autor z jakieś kilka miesięcy temu przy idencie (który przypominał WOT z lat 90-tych) dał właśnie muzykę z ZDF z tego okresu
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 28 gru 2018, 21:21

A nie czasem NDR?
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 28 gru 2018, 21:23

Elementy z NDR też brał, jak np. logo z okiem i trzema paskami.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 28 gru 2018, 21:27

Tak, a spot zabrał od Echo24.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 28 gru 2018, 21:32

Nawet dziennikarzy i reporterów ukradł z TVP, Echo24. Dał też swoje własne, jak np. Maciej Graczyk czy wieczny kuźwa Eustachy Płytkiewicz.

KUŹWAR
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 29 gru 2018, 13:02

jeszcze pata czy mata zabrał. fstyd
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 29 gru 2018, 13:11

I dodatkowo, w takim ekhem... serialu "Przygody Tennysonów i Barańskich" (zresztą, nawet ani jednego odcinka nie zrobił) są postacie z... Ben 10, postacie z Świętej wojny, Listonosz Pat, animowany Jaś Fasola, postacie z Charlie i Loli, postacie z Policjantek i Policjantów (nawet łysy się znalazł), Strażak Sam, postacie z Licencji na wychowanie (?, albo się mylę), oraz postacie z Miodowych lat. Oto obrazek z nimi:
Obrazek

I opis serialu:

Przygody Tennysonów i Barańskich - polski serial animowano-przygodowy w reżyserii Marka Beneša, produkowany przez ATM Grupa S.A., Studio A i Cartoon Network dla telewizji TVP Stargard, wymyślony w 2015 przez Domana Nowakowskiego. Pierwsze 3 odcinki powstały zimą na przełomie 2015 i 2016 roku.
Serial jest emitowany w TVP Stargard od 1 czerwca 2016. Serial piętnuje zalety, takie jaktolerancja czy przyjacielstwo oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny, posługując się prostym humorem i zabawnym i zwariowanym językiem bohaterów.
Obecnie jest pierwszym najdłużej emitowanym polskim serialem. Zarówno premierowe odcinki jak i powtórki serialu gromadzą przed telewizorami 2,5-3 tys. widzów.

Powiem tylko tyle - GÓWNO PRAWDA.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: risema16 » 29 gru 2018, 13:12

Da się upaść niżej?
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nickelodeon Partyhard”