TVP Stargard

Dział dla fanów Nicka, oryginalnie stworzony przez @K03a
Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 11 sty 2019, 16:06

https://www.youtube.com/watch?v=VKzCM90-aW4
Kolejny "Monitor"...

https://www.youtube.com/watch?v=FaBxL24lSzM
A tu też żałobny (przecież ta żałoba jest tylko w Koszalinie...) magazyn Plus Minus.

Żale gorzkie.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 15 sty 2019, 18:31

https://www.youtube.com/watch?v=n7m76GGsQvY
Wiadomości, które zostały wyemitowane w tę niedzielę, w dzień 27. finału WOŚP (nie bez powodu wstawiono słynne serduszko przy logotypie). I to są już całkiem odświeżone Wiadomości. Studio zostało, za to intro zostało zmienione (średnie...), nawet muzykę podmieniono na późniejszą wersję tego samego sygnału Wiadomości z publicznej Jedynki. Nie omówię informacji które ukazały się w tym wydaniu, ale ukażę to, co najlepszego się wydarzyło pod koniec. Przewińcie do 4 minuty 17 sekundy. Tam normalnie są jaja. Kronika o 21:00 w TVP3 Szczecin (tak, to prawda, ale i logo serwisu z 2008 i logo samej Trójki Szczecin z 2002 się nie zgadzają), Dziennik Regionów o 22:00 w TVP3 (podobnie, tylko że logo poprawne, ale co tu robi logo stacji z 2002 roku?), Monitor Wiadomości o 20:15 i 23:00 oczywiście w TVP Stargard (ale dlaczego o 20:15? Może autor chciał takie coś w stylu "Minęła 20"?), Panorama o 21:45... w wcześniej omawianej przeze mnie Regionalnej Ósemce, która jak się okazuje - ma logo z nieistniejącego 8TV. Pogłupiało czy co??? I na koniec "Telewizyjny Kurier Szczeciński" z logiem podobnym do Kuriera z 2002, o 22:30 i 23:50, i do tego uwaga... w TVP2 Stargard. I mamy kolejny paradoks - i Telewizja Stargard (program pierwszy), i Regionalna Ósemka (kanał dla regionów), no i Stargardzka Dwójka (program drugi). Ciekawi mnie to, jaka oprawa i jakie programy są na tych obydwóch odkrytych niedawno antenach. Bo ja wogóle nie wiem. Ale podobno następnego dnia już nie Płytkiewicz przywita widzów w Wiadomościach, a nowy prezenter - Henryk Kadziewicz. Odpowiedź poniżej, bo są kolejne materiały, także zapraszam tych o mocnych nerwach.

https://www.youtube.com/watch?v=zVG7lRoKMZI
Prognoza pogody na poniedziałek. Tu już sponsorzy programu przed intrem (niezmienionym) są, oczywiście jak zwykle z Telewizji Szczecin. Lubomir Strumiński teraz gada coraz szybciej niż w dwóch poprzednich prognozach. I następnie prognoza na noc, jutro, i na kolejne 6 dni. Czyli razem... 8 dni. I znowu nowy prezenter, tymrazem w następnej prognozie... Maciej Dymecki (i to nie jest żaden syn śp. Agnieszki Dymeckiej). A tu przybyła dość fajna nowość - pogoda na świecie. Muzyka z pogody po Panoramie (2002-2005), nawet mapa świetnie się nie porusza, a szkoda, bo fajnie by było, gdyby była. No i napisy końcowe, większość źle wklejona pewnie z pogody po Wiadomościach w Jedynce. I sponsorzy.

A teraz...
https://www.youtube.com/watch?v=B1GWCM7NvGY
Wiadomości z wczoraj, dotyczące... śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Tutaj nie wiedzieć czemu powrót do poprzedniego intra, tymrazem czarno-białego, żałobne logo w rogu. I jak się okazało, nadal dyżuruje płytko Płytkiewicz. Długa wiadomość, materiał z konferencji. Od 2:42 do 2:55 "minuta ciszy". Podsumowanie roku 2019, niestety bardzo smutnego - i śmierć 5 dziewczyn w escape-roomie w Koszalinie, i śmierć Adamowicza. Niestety. I pod koniec inna tyłówka wzorowana na czołówce.

Totalny cios.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 15 sty 2019, 18:32

No, jeszcze jak.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 15 sty 2019, 19:56

A, i nawet zauważyłem wpadkę IVONY w 4:20 materiału z 13 stycznia - "jutor" :lol:
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 15 sty 2019, 19:59

jutor w pefałte garstard
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 15 sty 2019, 20:10

Do tego jakże dziwnego zestawu daję jeszcze "Plus Minus" wysłany ponad 13 minut temu:
https://www.youtube.com/watch?v=K4w2DYWRkWM
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 27 sty 2019, 14:47

Ferie się zaczęły, przynajmniej u mnie, ale 5 groszy nawet nie jest aż tak wydane po to, żeby obejrzeć kolejne gówno od autora tejże telewizji.
https://www.youtube.com/watch?v=3_VuheIZvo8
Pod tym linkiem... czołówka Telewizyjnego Kuriera Szczecińskiego. Chujowa (czytaj: dziwna), muzyczka z TKW. Nic nie powiem odnośnie tego, bo za krótkie.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 27 sty 2019, 14:48

a mi się skończył ferie, super. a to nie wiem co to.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: 134woot » 27 sty 2019, 18:56

Okazuje się, że TVP Stargard uwielbia... Kicię Rożek
Obrazek
znalezione w tym filmie w komentarzach dokładnie szukajcie
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 30 sty 2019, 17:36

Ferie w Szczecinie i Warszawie są, aż chce mi się lizać podłogę po czekoladzie.

Przed państwem kolejne zakończenie programu w zimowej odsłonie. Jednak zwróćcie uwagę na tytuł - #stophate. Ok, zgodzę się.
https://www.youtube.com/watch?v=U1nuUAc_Rko
Także zmieniono tło na kanale TVP Stargard na YouTubie.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 02 lut 2019, 11:28

Kolejne dzieło z #stophate, tymrazem... wczorajsze Wiadomości:
https://www.youtube.com/watch?v=HRKCAVqfSQQ
W tle zegara tymrazem zamiast studia jest widok na siedzibę stacji. Czołówka już została zmieniona, jest to dokładnie ta sama co była pokazana 13 stycznia, tyle że z oryginalną muzyką i bez dodatków z WOŚP, za to są fajne animowane kwadraciki z Panoramy. I uwaga... TVP Stargard nadaje już w HD. Czy ja wiem czy to takie HD? Trudno powiedzieć. Forszpan wrócił po tylu wydaniach, tymrazem syntezator mowy z Windows 10. No i mamy w końcu kogoś innego w studiu, a jest to... Wiesława Pieńkowska. A tak naprawdę to jakaś prezenterka z przyklejoną głową i rękami... Kici Rożek. O nie, dominacja się zaczyna. I "piątkowe wydanie Wiadomości lokalnych" - a od kiedy takie są? No i informacje - ozdobniki, parę zdjęć, i w którymś momencie... relacja prosto z Kroniki TVP3 Szczecin. Potem cytat na tle kadru z czołówki. I kilka kolejnych tematów, aż tu nagle... temat o cenach paliw i prezenterce zmienił się na głos na... po raz któryś tam w historii stacji Małgorzatę Motechę-Pastuszko. I materiał z Agrobiznesu, belki i plansza własne. No i znowu pani Małgorzata w tle, tymrazem plansza z notowaniami giełdowymi i kursami walut. Informacje sportowe. No i pod koniec... ozdobnik z listą najbliższych serwisów. Kronika o 21:00 i znowu logo z 2008, Polonia 24 (a nie "dwudziestu czterech" jak powiedziała Wiesława) o 21:45, oraz Dziennik Regionów z obecnym logiem i 22:00. Nie ma lóg stacji przy logotypach serwisów informacyjnych. I fajny lot kamery w tle napisów.

No to co? Czekam na pogodę.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 02 lut 2019, 11:36

Fajnie brzmi ten syntezator z Windowsa. DZIE-SIEN-CIU MI-LIO-NÓW ZŁO-TYCH
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: 134woot » 02 lut 2019, 11:41

beka w chuj v2
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 05 lut 2019, 19:51

https://www.youtube.com/watch?v=rMSTJIbTyPc
Takie coś. Banknot przed denominacją, tylko że podmieniony na... 10 000 wyświetleń łącznych. Brawo, dziękuję ci.
I zwróćcie uwagę na kod na banknocie - EP20190205, z czego "EP" oznacza inicjały Eustachego Płytkiewicza, a te cyfry - dzisiejszą datę.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: Garhus » 05 lut 2019, 19:53

No nieżle, 10 000. Nawet ciekawt kod. Ale i tak nudne.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 08 lut 2019, 11:22

Marzenia się spełniają.
Dlaczego ja to powiedziałem? Otóż... pojawiło się to:
https://www.youtube.com/watch?v=gqQkMWX7Rfc
Czołówka "Panoramy" w Regionalnej 8-ce. Nawet lepsza niż "Wiadomości" stargardzkie, ale głupia.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 15 lut 2019, 21:59

https://www.youtube.com/watch?v=Hkit2ms18D4
Rozpoczęcie programu z dzisiejszego dnia. Takie jak zwykle, czyli testcard, zegar i program dnia, tyle że w rogu już żałobne logo, ponieważ trwa i w tej stacji i w tym roku żałoba narodowa po raz któryś z kolei - a dokładniej po raz czwarty (w rzeczywistości to po raz trzeci, gdyż nawet na ani jeden dzień nie było żałoby z powodu śmierci 5 nastolatek w koszalińskim escape-roomie).
Dobra, testcard ten sam, zegar też (proszę wymazać cząstki loga TVP w rogu). Za to program dnia już uległ delikatnym zmianom - zmieniono czcionkę na wg mnie lepszą, aczkolwiek wygląda trochę na takie lata 90-te, jeśli chodzi o nawet sam cień pod napisami. No ale niech będzie. Ramówka taka jak zwykle, czyli średnia - jedyną nowością są tu skoki narciarskie popołudniu. Wow, ale nie aż takie wow.

Czekam na więcej burdelu z tego Star(o)gardu Szczecińskiego.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 21 lut 2019, 8:12

https://www.youtube.com/watch?v=MzIgfRAOQnM
Testy jakiegoś TVP Info Stargard. Nie.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
xCiachooPL
Połowa mocy ;-)
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:40
Lokalizacja: Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)

Re: TVP Stargard

Post autor: xCiachooPL » 21 lut 2019, 11:55

Co to ma być!? :angry:
JAK DOBRZE, ŻE FORUM ZROBIŁO SIĘ LEPSZE. PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO I UWIELBIAM WAS WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO, Z CAŁEGO <3!!!

Konta:
- Google: xCiachooPL Oficjalny
- Chomikuj: xCiachooPL
- Wikia: XCiachooPL
- Discord: xCiachooPL#4768

Ulubione media
WOOTLANDIA
Oglądam: Woot1, Woot3, OTW, WootInfo, mNews, Niezależna, K***a 1, Garhus One, DTV, Alfa, Point, Niezależna 24, RTV, Echo TV, Kanał 14naście, K***a 2 i wiele innych
Słucham: Radio Wootlandii, Radio Wootlandii Dwa, Radio Regionu Memowego, Muszyka FM, TKR FM, Radio Nove, Radio Maxima, NFM, YouFM...
Czytam: Nowy Dzień Memowski, Metropol, Emisja, Święta Gazeta

KAWOLANDIA
Oglądam: Kawa1, Kawa2, Kawa3 Kwas City, KawaNews, BTV, TVC, 9, Triangle, Square, Spot, Point, Triangle Njusy, BTV24, TVC News
Słucham: KR 1, KR 2, KR 4, Radio Kisiel, Radio Zupa, Radio C, Radio 1, Funradio, Octagon.FM, 9light, RTL FM, Retro FM
Czytam: Nasza Kawolandia, NK.tv, Hiper Dzionek, Twój Dzień, Tele 7 dni
6

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 22 lut 2019, 20:17

https://www.youtube.com/watch?v=en_9l5cEGf0
Pojawił się spot tego informacyjnego kanału. Start 1 maja. No to będę wieczność czekał.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 01 mar 2019, 7:20

Nowości pojawiły się na stronie internetowej telewizji. Dołączył pasek z odnośnikami do stron kanałów TVP, aczkolwiek... taki se. Po kolei: Jedynka (stare logo), Dwójka (chuda), Regionalna Trójka (logo TVP3 z 2002), TVP Info (sierżant przy logu), TV Polonia (stare logo), TVP Kultura (odnośnik ze strony TVP z 2007), TVP Historia (podobnie), TVP Sport, TVP HD, TVP Seriale, TVP Rozrywka, TVP ABC (te stacje mają już obecne loga).
Dodatkowo na dole, przy wszystkich podstronach nawet, pojawia się ten sam pasek, tyle że pod nim jest jego dalszy ciąg. Tymrazem ośrodki regionalne, z klasycznymi logami z lat 90-tych (wyjątek: te nowe oddziały, które mają obecne logotypy).
W zakładce "O nas" pojawił się nowy tekst, którym tym samym skasowano spot TVS. Oto jego treść.
Nasza stacja założyła również dwa oddzielne kanały. Jednym z nich jest TVP Info Stargard, w którym widzowie mogą dowiedzieć się o informacjach z kraju, ze świata i ze Stargardu, powiatu. Ten projekt jest mniej rozwijany, choć w planach mamy zamiar rozwinąć i ten kanał.

Telewizja TVP Stargard powstała 27 lipca 2018 roku. Na początku na kanale pojawiały się czołówki programów, jednak na tę chwilę zajmujemy się tylko naszą stacją. Kanał emituje takie programy jak:
*Wiadomości - informujący o sprawach krajowych, zagranicznych, kulturalnych i sportowych
*Przygody Tennysonów i Barańskich - autorski serial animowano-obyczajowo-komediowy produkcji TVP Stargard
*Plus Minus - magazyn ekonomiczny przedstawiający informacje ekonomiczne, notowania giełdowe i kursy walut
*Jest taka Polska - magazyn podróżniczy przedstawiający najważniejsze miasta Polski.
*Zgaduj Zgadula - teleturniej z wiedzy ogólnej i ryzyka, wzorowany na 1 z 10, Va banque i Pointless
*Dzień dobry tu Stargard - program poranny, w którym rozmawiamy z ciekawymi gośćmi oraz przyrządzamy smaczne potrawy
*Teleexpress lokalny - krótki serwis informacyjny, wzorowany na Teleexpressie w TVP1, również informujący o sprawach krajowych, zagranicznych, kulturalnych, giełdowych i sportowych.

Stacja telewizyjna TVP Stargard istnieje ponad rok. Za jej powstanie w 2018 roku, rozwój i sukcesy odpowiada właściciel Eustachy Płytkiewicz, który posiada w swoim portfolio takie kanały jak: Cartoon Network PL, TV4 i TVP Info. Moc rozrywki w każdym odcieniu to nasza specjalność. W naszej ramówce obecne są zarówno filmy zagraniczne, jak i kino dokumentalne ale też programy i seriale archiwalne oraz serwis informacyjnych. Obok nich autorskie programy jak „Jest taka Polska”, „Plus Minus”, „Zgaduj Zgadula”. Nasi widzowie kochają emitowane przez nas seriale, takie jak: „Świat według Bundych”,„Miodowe lata”, „Co ludzie powiedzą?”, „Graczykowie”, „Policjantki i policjanci”, „Cienka niebieska linia” czy „Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny”. Zapraszamy do współpracy znanych i lubianych.

Przez ponad rok istnienia TV-3 Stargard wypracowało na rynku bardzo silną pozycję. To niezwykle rozpoznawalna marka zarówno wśród młodzieży jak i dorosłej publiczności. Dociera do około 65,5% zasięgu.

TV-3 Stargard zanotowała swoje wielkie sukcesy w styczniu 2019 w czasie tragedii w escape roomie w Koszalinie, kiedy poświęciła całkowicie swą ramówkę, nie rezygnując z emisji wszystkich reklam i wszystkich zaplanowanych programów na rzecz nadawania komunikatów. Stacja w tym czasie w dużej mierze przejęła rolę koordynatora działań, oddając przy tym m.in. antenę prezydentowi Koszalina Piotrowi Jedlińskiemu zawsze wtedy, gdy miał on coś do powiedzenia mieszkańcom miasta, innym - starającym się nieść im pomoc lub nawet służbom miejskim. 13 stycznia odbył się 27. lokalny finał WOŚP, 14 stycznia w czasie żałoby po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, kiedy poświęciła całkowicie swą ramówkę, nie rezygnując z emisji wszystkich reklam i wszystkich zaplanowanych programów na rzecz nadawania specjalnych komunikatów.



TVP Info Stargard

TVP Info Stargard nadaje informacje z kraju, z zagranicy i ze Stargardu, transmisje na żywo, konferencje prasowe i inne wydarzenia, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie. W nocy (od ok. północy do 5:55, o ile nie nadawane jest wydanie specjalne) program uzupełniają powtórki audycji z danego dnia.

Stacja wystartuje 1 maja 2019. Flagowym programem stacji jest Serwis Info.

Jeśli wejdziemy w odnośnik "Plus Minus", pokazuje się banner z śp. Moszem, a poniżej fajnie wyglądający pasek z zmieniającym się na bieżąco kursem walut. Także kalendarz ekonomiczny, no i to co było od dawna na stronie TVP Stargard, czyli indeksy warszawskiej giełdy. No i informacje o historii programu.

Reszta podstron bez żadnych zmian.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 02 mar 2019, 10:30

Widzę, że tylko ja piszę, a wy się schowacie :P

I znowu zmiany na stronie. Właściwie - to jedna.
Dolna lista odnośników teraz jest podzielona na kategorie. "Kanały TVP", "Ośrodki regionalne TVP" (w dodatku zmieniono delikatnie logo PTV i Kanału 7 nie wiedzieć po co), oraz nowa zakładka - "Serwisy informacyjne TVP". A w niej znajdują się odnośniki do: Wiadomości (intro z 2001), Teleexpressu (też intro z tego samego okresu), Panoramy (podobnie co w przypadku VV i TeX), Serwisu Info (obecna czołówka), Polonia 24 (również obecne logo), Kroniki TVP3 Szczecin (kadr z czołówki z 2009), Kroniki Obraz Dnia (czołówka z 2010), oraz Agrobiznesu (screen z poprzedniej czołówki, której zaprzestano używać w 2016 roku po przejściu nadawania programu na HD).

A teraz... Po raz pierwszy w historii TVP Stargard, został wysłany "Teleexpress" lokalny. Zapraszam do oglądania.
https://www.youtube.com/watch?v=olG5wR0tz5U
Intro inne, zupełnie. Popołudniowe niebo, zabytki Stargardu, i... dworzec kolejowy na którym jedzie pociąg. Pojawia się logo Teleexpressu z 2006. W tle muzyka z czołówki z 2001. No i studio, wcześniej przeze mnie pokazane, a teraz pokazane jest to, jak ono wygląda za kamerami. Ozdobnik na dole to te logo TeX z 2006. Czas na forszpan... skradziony z normalnego Teleexpressu ogólnokrajowego. Co ciekawe, piknięcie na początku i końcu forszpanu nie było słyszalne. Ekrany niczym jak z dawnego studia TeX, różne ulubione kanały autora, wygaszacz ekranu TeX-owy, generatory belek i napisów, kadr z czołówki z 2001, testcard, widok z kamery, kadr z pierwszego intra, w rogu elektroniczny zegarek. Przez jakieś 3 minuty prezenter tylko gada wiadomości. Dopiero materiał, też ukradnięty z Teleexpressu, w tle Chmielowska, a ozdobnik obecny z TeXu zasłonięty własnym. Nawet przez krótką chwilę wspomniana Beatka się pojawiła, i po urywku kolejny materiał z słynnym lektorem. I tak dalej, między materiałami niestaranne wycięcia, bo na ułamek sekundy ciągle Chmielowska w studiu. Między materiałem o Koalicji Europejskiej a skrótem wydarzeń z zagranicy już było dobrze wycięte. Lot kamerowy, końcówka muzyki z TeXu z 2001 połączona z... nie wiem czym. Potem znowu gadka Płytkiewicza. I ukradnięty materiał o The Voice Kids. Od razu po materiale wszędobylskie indeksy giełdowe i kursy walut z wszędobylskim głosem Małgosi Motechy-Pastuszko z Agrobiznesu. Tylko dlaczego 0,00% zaznaczone na grafice oznacza spadek? No nie wiem. I koniec indeksu, informacje sportowe, które też autor ukradł z wydania zwykłego Teleexpressu. Ale w którymś momencie wkradł się urywek dźwięku przerywnika obecnego. I pod koniec mój ulubiony moment - śmiechnostka. Roślina akwariowa ukradnięta z wydania. Pożegnanie. I końcówka z tym pociągiem i tą pamiętną muzyczką. Warto zwrócić uwagę na nazwiska - osoby te nie pracują w tej telewizji, zwłaszcza te, które pracowały przy kreskówkach z Patem i Matem, czy też te, które pracowały w TV Pyrzyce/Pyrzyckiej1/Pyrzyce24.

Lipowy kwas siarkowy nawet wybuchnął z wrażenia. I to mocno, gdyż nawet nie wiedziałem, że coś takiego weszło na YT, a sam w niedzielę, 24 lutego będąc jeszcze w Szczecinie przed wyjazdem obejrzałem wydanie Teleexpressu i wiele tematów i informacji przecież stąd znam, a w następnym dniu, TVP Stargard kradnie z Teleexpressu, i wykorzystuje ich materiały. Bezsens. Nonsens. Głupi sens.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: risema16 » 02 mar 2019, 10:31

krótko mówiąc to co myślę o TVP Stargard: wodorosty i dwie tony mułu.
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 05 mar 2019, 21:10

Wychodzi na to, że czas się pożegnać i to chyba na zawsze i wieki wieków z Telewizją Stargard.

Konto na YT nie działa, gdyż jeśli wejdziemy w nie, to pojawi się komunikat "Ten kanał nie istnieje". Reuploady wszystkich filmów są na moim Chomiku.
Strona też padła i to dosłownie - a to wszystko przez Jimdo. Też pojawia się błąd.

Jedyne, co działa z żródeł telewizji to Facebook: https://www.facebook.com/tvstargard
Jednak też jakoś okrojony. Nie ma awataru, tła, zdjęć - jedynie informacje.

No to żegnamy te oszustwo i bandystwo po ponad półroku pracy. Nie będę płakał po tym, jednak niezła była z tego beka. Obawiam się, że autor może powrócić chyba z nowym projektem. Ale nic o tym w ogóle NIE WIEMY.

Spoczywaj w pokoju, albo i nie, albo nie wiemy. Los obojętny, jednak dobrze, że przełamany. Ciągle pada, taka telewizja którą Stargard mógł se tworzyć, jednak YT zaczął ją już upokorzyć, pożegnania nadszedł czas...
{*} TVP Stargard 27.07.2018 - 5.03.2019
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: 134woot » 05 mar 2019, 21:56

Szkoda. Niezbyt długo to cudo istniało, i tak o te 7,5 miesiąca za długo
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
xCiachooPL
Połowa mocy ;-)
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:40
Lokalizacja: Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)

Re: TVP Stargard

Post autor: xCiachooPL » 05 mar 2019, 22:16

{*}
JAK DOBRZE, ŻE FORUM ZROBIŁO SIĘ LEPSZE. PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO I UWIELBIAM WAS WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO, Z CAŁEGO <3!!!

Konta:
- Google: xCiachooPL Oficjalny
- Chomikuj: xCiachooPL
- Wikia: XCiachooPL
- Discord: xCiachooPL#4768

Ulubione media
WOOTLANDIA
Oglądam: Woot1, Woot3, OTW, WootInfo, mNews, Niezależna, K***a 1, Garhus One, DTV, Alfa, Point, Niezależna 24, RTV, Echo TV, Kanał 14naście, K***a 2 i wiele innych
Słucham: Radio Wootlandii, Radio Wootlandii Dwa, Radio Regionu Memowego, Muszyka FM, TKR FM, Radio Nove, Radio Maxima, NFM, YouFM...
Czytam: Nowy Dzień Memowski, Metropol, Emisja, Święta Gazeta

KAWOLANDIA
Oglądam: Kawa1, Kawa2, Kawa3 Kwas City, KawaNews, BTV, TVC, 9, Triangle, Square, Spot, Point, Triangle Njusy, BTV24, TVC News
Słucham: KR 1, KR 2, KR 4, Radio Kisiel, Radio Zupa, Radio C, Radio 1, Funradio, Octagon.FM, 9light, RTL FM, Retro FM
Czytam: Nasza Kawolandia, NK.tv, Hiper Dzionek, Twój Dzień, Tele 7 dni
6

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 24 mar 2019, 10:09

Strona facebookowa TVP Stargard też upadła. Zatem to już wogóle nagły koniec.

Wszystkie filmy z tego kanału znajdziecie państwo na moim Chomiku. Link: tutaj kliknij, mam WSZYSTKO przecież
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: 134woot » 29 mar 2019, 8:43

No szkoda. Chyba TVP Stargard zostało oberwane przez TVP S.a
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: TVP Stargard

Post autor: K03a » 29 mar 2019, 13:59

Byćki może.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

TVP Stargard

Post autor: K03a » 20 kwie 2019, 14:57

Nic nie wiadomo w ogóle o dalszych losach tejże stacji. Zamarzła na amen.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nickelodeon Partyhard”