Nasze sny

#inne, czyli kontynuacja działu Inne, czyt. wielki śmietnik
Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: K03a » 21 kwie 2018, 21:08

Kilka dni temu (niestety troszkę mglisto) byłem na livie u VHS RECORDS (Zdzigod), który już przypominał te live'y co robi Pasjonat Telewizji OBS-em, no i tak patrzę, a tam Tele3 Katowice. Końcówka jakiegoś filmu (w rogu ekranu pisane pogrubionym pochyłym Times New Romanem "tele3"), i potem pojawia się jakiśtam idencik. Zdzigod coś mówił ciesząc się, a ident wyglądał następująco: Dość czerwoniutkie tło, jakieś róże. W tle gra muzyka z identu TV Polonia z 1995, ale bardziej dłuższa wersja. Potem pojawiają się jakieś plansze ośrodków regionalnych w tle.
Niestety niewiele pamiętam, dlatego powiedziałem "troszkę mglisto".
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: 134woot » 21 kwie 2018, 23:54

Dawno nic medialnego nie miałem.
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: Garhus » 16 maja 2018, 19:13

Ostatnio śniło mi się, że dostałem kasetę od VHS RECORDS. Były na niej 3 nagrania:
- reklamy, zapowiedzi i pogoda z Wizji Jeden (2000/2001)
- ident i jakiś program z UltraBox
- jakiś teleturniej z TVP2
- jakiś zlepek nagrań z TVN, Canal+ i dziwnej telewizji E.
- i coś jeszcze....

Nagranie z Wizji 1 przedstawiało się następująco. Najpierw pojawiły mi się reklamy proszków do prania, kosmetyków, słodyczy, Wizji TV i co dziwne, reklama płyty Golec uOrkiestra. Póżniej zapowiedzi Pcimia Dolnego, Zapasów na śmierć i życie oraz programu "Twoja Stara" - w którym gościem był Zdzigod i Andrzej Piaseczny, program prowadził Andrzej Twarowski, mówili o policji. Pod koniec zapowiedzi lektor z Tele5 powiedział "Twoja Stara, już jutro o 20:00, tylko w Wizji Jeden. Potem ident z kameleonem. I wskoczyła mi pogoda, która miała taką czołówkę (tu tylko zdjęcie) i muzykę z pogody TV JARD.
Obrazek
Prowadził ją Jarosław Kret. Była jakaś dziwna, bo mapy były poodwracane, a na niej jakieś dziwne miejscowości np. Mokra Morenka, Murzynowo czy Zadoobie Polskie. Nagle wszedł Skawiński i zapytał: gdzie jest mój gryf od gitary? Od tej pory było jeszcze gorzej. Zamiast Kreta weszła Chylińska, wpierw do niego mówiąc "DO GARÓW, JA TU PROWADZEM". I wogóle mówiła po jakimś niezrozumiałym języku, całe szczęście, że były napisy po polsku. Potem wszedł uśmiechnięty Waldek i powiedział "ROZPIER*OLIŁEM CI AUTO, KRET". I przerwało. Potem było już normalnie, bo nagle mi wskoczył serial "Co ludzie powiedzą?" z Polsatu.

Kolejne nagranie to ident i jakiś program z dziwnej telewizji UltraBox. Logo to było kartonowe pudło z U w środku, a pod spodem był napis U L T R A B O X. Potem wszedł jakiś program Koło Przechujny, który prowadził Zygmunt Chajzer.

Potem był jakiś teleturniej z TVP2 co się nazywał "Wygrywasz za dużo". Polegał na tym, że kto powie większą liczbę szybciej wygrywa więcej. Od czasu do czasu pojawiały się dziwne pytania. Program prowadził Tadeusz Sznuk.

I jakieś urywki. Zapowiedź z TVN-u - film "Ty, k*rwa: FBI", serial Basia i Romek (WTF?) oraz zapowiedź Small Brothera, takiego biedniejszego Big Brothera. Coś z C+, jakiś mecz. Potem jakieś fragmenty: teledysk grupy Kombi, Hugo, MC Hammer, let's play z Mario. I to tyle. Się przebudziłem i nie było z tego snu niczego.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
kacper3100
Połowa mocy ;-)
Posty: 1021
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:09

Re: Nasze sny

Post autor: kacper3100 » 16 maja 2018, 19:18

Zmyśliłeś to sobie.

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: Garhus » 16 maja 2018, 21:07

Tag.
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
kacper3100
Połowa mocy ;-)
Posty: 1021
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:09

Re: Nasze sny

Post autor: kacper3100 » 16 maja 2018, 22:26

Piszmy tu o prawdziwych snach.

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: K03a » 17 maja 2018, 7:20

To może załóżmy dział "Nasze wyobrażenia w głowie"? :)
PS: A, założono. Dziękuję!
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: K03a » 14 lip 2018, 10:37

Chyba jakieś parę dni temu śniło mi się to, że widziałem wielkanocny ident Polsatu, ale taki bardzo nieznany. Z 2006 roku. Dziewczynka (ta co przytuliła króliczka w jednym z dżingli) szła po wysokiej trawie w pochmurny słoneczny dzień, w tle czasami było widać jajka, a pod koniec pojawiło się logo stacji. Muzyka też była taka inna, bo dłuższa jakby była.
Tak było jeśli dobrze pamiętam.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: Garhus » 14 lip 2018, 12:08

Miałem kiedyś taki sen, że widziałem czołówkę jakiegoś serialu i była ona mixem wszystkich czołówek z seriali obyczajowych. Serial nazywał się "Ocean wspomnień". Przez ten sen powstał "Ocean uczuć".

Taka moja ciekawostka ze snów:
Miałem kiedyś taki okres w snach, że była tylko Familiada, zawsze w koszmarach leciała wieczorem, a najgorsze było na końcu odcinka, te straszne intra jeszcze straszniej wykonane. W tych koszmarach Faamiliada zawsze leciała w 4:3. Nawet było tak że mieszkałem w takich domkach garażowych, a ktoś tak głośno puścił Familiadę, że intra FremantleMedii i Astro, rozprzestrzeniał się przez wszystkie budynki, ale te intro było w bardzo zwolnionym tempie i takie echo było że ja pier...
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: K03a » 23 lip 2018, 18:24

Dzisiaj znowu przez mgiełkę śniło mi się, że było coś dziwnego. Chyba jakiś TVP3 Radom... jakaś zapowiedź, nie wiem co i po nim... czyżby jakiś kurde ident??? Na początku telewizor a w nim ident TVP3 z lat 2000-2002, potem ujęcie z dekoderem-terminalem podobnym do C+, tyle że jakimś dziwnym (był pionowy jak obudowa komputera), potem inne ujęcia różnych włączników że coś się wyłącza, w tle muzyka z identu TVP3 z tego samego okresu (tylko że trochę lekka wersja). Potem następuje ściemnianie do... pauzy Dwójki z lat 2000-2005. I tyle, co pamiętam...
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: risema16 » 23 lip 2018, 18:27

Miałem ostatnio sen, że na Youtube jest każdy materiał z oprawy TV Puls w paśmie kobiecym i męskim (2009-2010) i robiłem z tego kompilacje.
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: 134woot » 27 lip 2018, 9:58

Czy to nie wasze wymysły? To co napisał risema16 wydaje mi się być nieprawdziwą historią.
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
risema16
Połowa mocy ;-)
Posty: 1002
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:38
Lokalizacja: 36
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: risema16 » 27 lip 2018, 10:21

No NIESTETY prawdziwa...
NaziiiiiA!!!!!!!!!!!!!! spodk;lmnmbklkkl;'ddf

CO DAJRCIE WSZYHSJYKOW EKL.JROLTGOIPO[OP

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: K03a » 04 sie 2018, 11:47

Mi jakoś się śniło, że byłem w pokoju mojej siostry, a to wyglądało niczym jak przegląd u Zdzigoda, ale nie było nikogo oprócz mnie, a ja tylko siedziałem i nic nie naciskałem. Na telewizorze najpierw było jakieś nagranie z Polsatu, w którym były reklamy, teleaudio z Kiepskimi, zapowiedzi i spot Fundacji Polsat. Oczywiście lata 1998-2001. Potem fragment zapowiedzi z TVN, tu już rok 2004, bo oprawa żółta, żółty przerywnik, potem dżingiel z rybkami, i jakieś reklamy. Ja takowe nagrania wpisywałem sobie na małej karteczce. I gdzieś w momencie jakiejś reklamy się obudziłem.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Akati
Podbijacz
Posty: 201
Rejestracja: 25 sie 2018, 15:40
Lokalizacja: Akatiland, Republika Akati'ego / Memowo
Kontakt:

Dziwne i Realistyczne Sny

Post autor: Akati » 24 gru 2018, 13:26

Czy wy kiedyś mieliście takie sny jak w tytule? Bo ja miałem i mogę go opowiedzieć (to był raczej dziwny :shock:):

Obudziłem się, wstałem i sprawdziłem godzinę, nic dziwnego gdyby nie to że to była godzina 69:69, przetarłem oczy z ździwienia i nadal ta sama godzina, spojrzałem na datę w kalendarzu i było zaznaczona data: 2 kwietnia 2005, ja już w szoku. Nie wiedziałem co się dzieję, postanowiłem włączyć telewizor, a tu w telewizorze ekran ładowania Windows 98. Wtedy wskoczyła przez okno Star Butterfly i zaczęła ze mną tańczyć, a po chwili łóżko ożyło i mnie wypchnęło za okno, sen się urwał gdy walnąłem o ziemię.
S T E V E J O B S 1 9 8 4
__
włącz html

No to chodź Adasiu, zapraszam na morenke.
__

Akati News - twoje źródło informacji

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: K03a » 25 gru 2018, 8:42

Dziś w nocy śniło mi się, że Polsat puścił stare oprawy, i do tego uwaga... w nocy. Już mało co pamiętam, ale kojarzę że były puszczane dżingle świąteczne z 2004. A później chyba przed zakończeniem programu poszła cała prezentacja tejże oprawy, z unikatowym identem pod koniec, w którym był wielki wirujący się jak tancerz na lodowisku prezent w 3D. Jednak okazało się, że potem znowu włączyłem i widziałem aktualną oprawę z 2006... w formacie 4:3. Następnie znowu włączając ten kanał zobaczyłem fragment bloku zapowiedzi, w... niebieskiej oprawie 2005-2006. Tyłówka była taka, że na niej był po prostu długi napis w stylu "PRZYGOTOWAŁA REDAKCJA TELEWIZJI POLSAT S.P.ZOO." czy jakoś tak, a z boku przyszła jakaś kobieta na niebieskim tle... Potem na komputerze czytałem komentarze z forum Media2, ale bardziej o tym, że np. o jakiejś tam 1:00 (chyba 1:30) w ramach "Newsround" (w poście było napisane "pewna stacja na C i kończąca na C") stacja wyglądała jak iTV (polski kanał, obecne TO!TV). I potem się naprawdę obudziłem z łóżka i na tym mój sen się skończył.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: K03a » 31 gru 2018, 17:13

To ja dam co innego. I nie, to nie mój sen, ani sen PatrZDZ. Jest to bowiem sen użytkownika Patryk_M z forum media2.pl. Napisał na czacie tak:
Jakiś czas temu śniło mi się, że Polsat reaktywował Awanturę o Kasę. Umieścił ją w paśmie od pon do czw o 20. Mega nowoczesne studio, zwiększona pula do 10 tys. zł na drużynę oraz gigantyczne nagrody w czarnych skrzynkach dały pozytywny efekt, bo Polsat zbierał często powyżej 2 mln widzów w ścisłym prime time, i ogólnie wytworzył się duży hype wokół programu. Oglądali go znajomi i rodzina. Wspólnie komentowaliśmy przebiegi odcinków itp. Kto wie, może kiedyś mój sen się spełni ;D
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
Garhus
gdzie piniondze
Posty: 4668
Rejestracja: 30 sty 2018, 16:16
Lokalizacja: Memowo (WT)/Berci City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: Garhus » 13 sty 2019, 11:43

Miałem dziś naprawdę dziwne sny, opowiem też parę starszych:

Śnił mi się pewien odcinek serialu "Malinowski i frajerzy"... znaczy się "Malanowski i partnerzy" nie wiem czemu, był taki że mogłem w nim być jak w realu, w którym to jakiś arab/afroamerykanin, który chciał wiedzieć czy go żona zdradza, dowiedział się potem że jego żona jest lesbijką i kiedy doszli do mieszkania, który był jednym wielkim hotelem, tak kopał te dziewoje, że aż wstyd, próbowali go powstrzymać, jednak nie dało rady, był chory psychicznie, tak kopnął jedną że wyskoczyła na pół metra, i tak samo poleciała. Gościu uciekł do ogromnej łazienko, szatni, ja to widziałem normalnie, zobaczyłem że bierze jakiś ludzi i każe im się powiesić. Ja chciałem ich uratować, i uratowałem, a do gościa powiedziałem "ty jesteś jakiś nie wiem, popier... [nie będzie cytował tych wulgarnych i niekatolickich słów z moich ust XD]... dolony, w każdym razie, krzyknął do mnie, CHO NA SOLO, i nagle nie wiem czemu stałem się tym gościem a on - Gimperem i zaczęła się walka, chyba na widowni byli Mandzio i Ignacy, ale nie jestem pewny. Ale wracając - raz uderzyłem gimpera a on padł, myślałem że udaje, walłem go parę razy, i wygrałem i krzyknęli "WYGRAŁ GARHUS". I wszyscy w brawa.

Opowiem tu i teraz parę moich starszych snów (mówię wam, to prawda):

z wiosny
Była zima, bawiłem się z Hylonką w moim ogródku, turlaliśmy się, w tle leciała piosenka "Jestem silna". Nagle wziąłem śnieg i zacząłem ją zakopywać w śniegu i było fajnie bo ona tez się cieszyła. Potem wróciliśmy do domu, leżeliśmy na łóżku, ja i ona, zacząłem ją dotykać, nie powiem gdzie.

wakacje
Śniło mi się, że na prezydenta Warszawy startował... Łukasz Miśkiewicz, tak ten. I cos się stało, była jakaś afera nie wiem, no tyle pamiętam.

6 lat temu
Śniło mi się, że był jakiś film na PolSacie jeszcze, gdzie Solorz jeździł windą, i nagle winda się zawiesiła, a on zaczął spadać, i tak długo spadał, a na końcu - nie było żadnych śladów, nawet ran.

Miałem też sen, że wstałem koło jakiś ludzi, co mówili "CZEŚĆ ARTUR", a gdy poszłem do drugiego pomieszczenia, uwidziałem gangsterów z Fali Zbrodni, co se grali.... w Minecrafta


SNY SĄ NAPRAWDĘ 100% LEGIT




UWAŻAJ GDZIE SIĘ GAPISZ



POZDRAWIAM





GARHUS
buła nadziewna w cieście

Obrazek

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: K03a » 06 lut 2019, 10:12

Dziś śniło mi się, że byłem na wycieczce szkolnej. Kilku ludzi było i moja pani. Chodziliśmy po centrach handlowych, a potem zauważyliśmy plakat występu dziwnego "Vanessa Hudgens i Zac Efron jako Reni Jusis i Depeche Mode", więc poszliśmy na to, myślałem sam że mogłem wyskoczyć wysoko, ale jednak przy rogu była ławka i widzę... wielkie łóżka, na jednym z nich leżała nauczycielka. Musiałem zająć któreś z nich, bo niemalże zajęte te łóżka były. I Vanessa jako Reni śpiewała taką dziwną piosenkę, której refren brzmiał "Doda, mówię że chcę odpukać, mówię że chcę odpukać, mówię że chcę odpuuukaaaaać..." i w tym momencie wstałem.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
kacper3100
Połowa mocy ;-)
Posty: 1021
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:09

Nasze sny

Post autor: kacper3100 » 06 lut 2019, 13:04

Miałem kiedyś sen, w którym słyszałem Radio ZET w Carrefourze.

Awatar użytkownika
xCiachooPL
Połowa mocy ;-)
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:40
Lokalizacja: Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)

Re: Nasze sny

Post autor: xCiachooPL » 11 lut 2019, 11:18

Dziś śniło mi się, że natknąłem się na gazety z programem TV dla wszystkich krajów Europy w językach urzędowych państw europejskich. Nie pamiętam, jak się nazywała, ale wiem, że kupiłem je w Tesco, a dla Polski były TVP1, TVP2, TVP3 (pasmo wspólne), Polsat, TVN, TV4, TV6, TVN7, TV Puls, Puls2, TTV, Superstacja, Eska TV, TVN24, Polsat News i kanały Canal+ i nc+.
JAK DOBRZE, ŻE FORUM ZROBIŁO SIĘ LEPSZE. PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO I UWIELBIAM WAS WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO, Z CAŁEGO <3!!!

Konta:
- Google: xCiachooPL Oficjalny
- Chomikuj: xCiachooPL
- Wikia: XCiachooPL
- Discord: xCiachooPL#4768

Ulubione media
WOOTLANDIA
Oglądam: Woot1, Woot3, OTW, WootInfo, mNews, Niezależna, K***a 1, Garhus One, DTV, Alfa, Point, Niezależna 24, RTV, Echo TV, Kanał 14naście, K***a 2 i wiele innych
Słucham: Radio Wootlandii, Radio Wootlandii Dwa, Radio Regionu Memowego, Muszyka FM, TKR FM, Radio Nove, Radio Maxima, NFM, YouFM...
Czytam: Nowy Dzień Memowski, Metropol, Emisja, Święta Gazeta

KAWOLANDIA
Oglądam: Kawa1, Kawa2, Kawa3 Kwas City, KawaNews, BTV, TVC, 9, Triangle, Square, Spot, Point, Triangle Njusy, BTV24, TVC News
Słucham: KR 1, KR 2, KR 4, Radio Kisiel, Radio Zupa, Radio C, Radio 1, Funradio, Octagon.FM, 9light, RTL FM, Retro FM
Czytam: Nasza Kawolandia, NK.tv, Hiper Dzionek, Twój Dzień, Tele 7 dni
6

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: 134woot » 24 mar 2019, 7:29

miałem taki że nie chce mi sie go opisywać bro
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Warol Kojtyła

Re: Nasze sny

Post autor: Warol Kojtyła » 24 mar 2019, 21:59

snilo mi sie ze zsie rzesralem i sie zersalem serio omgmgmgmgm

Awatar użytkownika
134woot
pijany czwartą gęstością
Posty: 4285
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:47
Lokalizacja: bruh
Kontakt:

Re: Nasze sny

Post autor: 134woot » 30 mar 2019, 10:40

miałem sen ale go nie miałem lel
bruh

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.15 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Nasze sny

Post autor: K03a » 18 kwie 2019, 8:54

Dziś mi się śniło to, że miałem coś podobnego do gramafonu. Mianowicie takie jakby żółte pudełko, a w środku coś dziwnego, taka zabawka, na której znajdowała się wskazówka, która sama się nie ruszała, za to samemu można było nią poruszać. Grała z tego pudła muzyka. Ale jeśli wskazówka broń boże przekroczyła bądź stała na górnym punkcie (coś jak pełna godzina na zegarze), to już grały dżingle VOX FM często. Jednak potem muzyka wróciła do normy, ale nadal kręciłem wskazówką i ciągle dżingiel. I znów muzyka. To było wręcz dziwne.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
kacper3100
Połowa mocy ;-)
Posty: 1021
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:09

Nasze sny

Post autor: kacper3100 » 18 kwie 2019, 9:59

A mnie się śniła dzisiaj koleżanka z gimnazjum. :O

Awatar użytkownika
xCiachooPL
Połowa mocy ;-)
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:40
Lokalizacja: Memowo (WT) / Trójmiasto (PL) / Kwas City (KW)

Re: Nasze sny

Post autor: xCiachooPL » 19 maja 2019, 11:27

Tydzień temu śniło mi się, że na języku polskim pisałem kartkówkę z „Syzyfowych prac” (a nie mamy takich kartkówek, lol), a tam było zadanie: „Dopasuj kolory do postaci”’(coooo?).
JAK DOBRZE, ŻE FORUM ZROBIŁO SIĘ LEPSZE. PRZEPRASZAM WAS ZA WSZYSTKO I UWIELBIAM WAS WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO, Z CAŁEGO <3!!!

Konta:
- Google: xCiachooPL Oficjalny
- Chomikuj: xCiachooPL
- Wikia: XCiachooPL
- Discord: xCiachooPL#4768

Ulubione media
WOOTLANDIA
Oglądam: Woot1, Woot3, OTW, WootInfo, mNews, Niezależna, K***a 1, Garhus One, DTV, Alfa, Point, Niezależna 24, RTV, Echo TV, Kanał 14naście, K***a 2 i wiele innych
Słucham: Radio Wootlandii, Radio Wootlandii Dwa, Radio Regionu Memowego, Muszyka FM, TKR FM, Radio Nove, Radio Maxima, NFM, YouFM...
Czytam: Nowy Dzień Memowski, Metropol, Emisja, Święta Gazeta

KAWOLANDIA
Oglądam: Kawa1, Kawa2, Kawa3 Kwas City, KawaNews, BTV, TVC, 9, Triangle, Square, Spot, Point, Triangle Njusy, BTV24, TVC News
Słucham: KR 1, KR 2, KR 4, Radio Kisiel, Radio Zupa, Radio C, Radio 1, Funradio, Octagon.FM, 9light, RTL FM, Retro FM
Czytam: Nasza Kawolandia, NK.tv, Hiper Dzionek, Twój Dzień, Tele 7 dni
6

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

Nasze sny

Post autor: K03a » 25 cze 2019, 9:07

Dziś o poranku jak spałem, miałem taki sen, że skakałem po kanałach Orange. Były różne, np. muzyczne, a nawet były i informacyjne, w tym takie kwiatki typu East TV1 (logo to 1 w czerwonym kwadracie), jakiś kanał po włosku czy też kanał BCT po arabsku. Z tego co widziałem, nadawały serwisy lokalne. Mało szczegółów pamiętam, ale na TVP3, poleciała pauza w stylu oprawy TVP Warszawa z 2007 (dużo inna, ale podobna), a potem przejście na jakąś dziwną pauzę. Teledyski typu k-pop czy j-pop, czasami logo TVP3 się przewijało, muzyka podobna do tej z oprawy z 2005-2006. Później dużo później Jarosław Kulczycki i Agnieszka Górniakowska pewnie, w studiu, pokazywali takie testy 4:3/16:9 dziwne, coś a'la grafika do relacji na żywo (okienka), i tło się dziwnie zmieniało na np. kolor niebiesko-fioletowy, różowo-niebieski czy coś w tym stylu. Coś a'la kontrast lub odlot narkotykowy. Na BCT czy też East TV1 było to samo już, gdyż "pasmo wspólne". Dużo później zaprosili na jakiś tam materiał o... Piotrze Kraśko, i pokazywał się materiał jak ktoś chodził po drodze na wsi i przychodził do jakiegoś pana o coś pytać, nawet nie wiem co to było. I tylko tyle pamiętam, tylko tyle.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „#inne”