[Rosja] TV6 po 2002

Alternatywny wymiar w którym są dwie telewizje publiczne i lepszy wybór programów.
Awatar użytkownika
PatrZDZ
Połowa mocy ;-)
Posty: 1110
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Memowo
Kontakt:

[Rosja] TV6 po 2002

Post autor: PatrZDZ » 18 kwie 2019, 11:45

Obrazek

TV6 - pierwsza telewizja komercyjna w Rosji, nadająca bez przerwy od 1 stycznia 1993 roku. Jest ceniona przez wielu widzów w Rosji za obiektywność i rzetelność w serwisach informacyjnych. Oprócz tego stacja emituje też programy publicystyczne, seriale, talk-show, programy rozrywkowe i filmy. Obecnie nadaje naziemnie w całej Rosji, oraz w sieciach kablowych, platformach IPTV i platformach satelitarnych.

Obecnym szefem stacji jest Evgeny Kiselyov, natomiast szefem redakcji informacji od 2016 jest Alexey Pivovarov.

Czołowe programy stacji:
- Sejchas - serwis informacyjny, emitowany od 06:00 do 09:00 co 30 minut, a od 09:00 do 23:00 co 2 godziny. Główny serwis o 21:00 od poniedziałku do piątku prowadzi Evgenij Kiselov
- Namedni - dokumentalny serial historyczny Leonida Parfenova
- Konets Nedeli - polityczne talk-show Vladimira Soboleva emitowane w niedzielę o 23:35.
- +100500 - program rozrywkowy
- Tushite Svet - program rozrywkowy
- Glas Naroda - polityczne talk-show Vechislava Pihovsheka emitowane w czwartki o 21:35
- Utlilizator - teleturniej
- Ugadaj kino - teleturniej
- Den za dnom - program poranny
- Dorozhnyj patrul - magazyn kryminalny, relacjonujący wydarzenia kryminalne w Moskwie.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
PatrZDZ - Twoje miasto - Twoja telewizja.
"Jazda konna to przede wszystkim - Koń" - Zapytaj Beczkę, odc. 169
"Oglądaj Regionalną Trójkę - Trzymaj się bliskich spraw."

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

[Rosja] TV6 po 2002

Post autor: K03a » 18 kwie 2019, 11:51

Dodam, iż stacja w dalszym ciągu należy do koncernu naftowego Gazprom, który wykupił stację w 2001 po protestach przeciwko likwidacji telewizji NTV ;-)
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Połowa mocy ;-)
Posty: 1110
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Memowo
Kontakt:

Re: [Rosja] TV6 po 2002

Post autor: PatrZDZ » 18 kwie 2019, 12:04

Mimo tego, NTV ma kilka znanych twarzy - Inna Voronina, Nastya Kamenskih, Olga Buzova, Ksenia Borodina, Vlad Kadoni, Ilya Minin, Vera Iyonkina, zaś TV6 ma wśród głównych twarzy Sergeya Belgalovcheva, Evgeniya Kiseleva, Leonida Parfenova, Ernesta Matskyavichosa (prowadzącego w dni powszednie wydania Sejchas o 19:00 i 23:00), Evgeniya Rozhkova, Tatyane Remezovą, Elena Goryaevą, Mihalia Osoknina i Vyachislava Kriskievicza.

TV6 jest liberalno-demokratyczną stacją, pokazującą wydarzenia z perspektywy partii LDPR, zaś NTV jest stacją niezależną od partii politycznych.
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
PatrZDZ - Twoje miasto - Twoja telewizja.
"Jazda konna to przede wszystkim - Koń" - Zapytaj Beczkę, odc. 169
"Oglądaj Regionalną Trójkę - Trzymaj się bliskich spraw."

Awatar użytkownika
K03a
Administrator
Posty: 4450
Rejestracja: 30 sty 2018, 15:15
Lokalizacja: Natkowo (WT) / Kwas City (KW)
Kontakt:

[Rosja] TV6 po 2002

Post autor: K03a » 18 kwie 2019, 12:14

Ciekawe jest to, że tych twarzy jest jeszcze więcej. Chyba, że już nie pracują i mają inne poglądy.

A ja przypomnę, iż kiedyś TV6 była stacją niezależną jak NTV, i to był bowiem okres 2001-2003.
To forum może się uaktywnić. Ja bym tego chciał.
HAKERZY NIE HAKUJCIE!!!!!!

Awatar użytkownika
PatrZDZ
Połowa mocy ;-)
Posty: 1110
Rejestracja: 29 cze 2018, 13:48
Lokalizacja: Memowo
Kontakt:

Re: [Rosja] TV6 po 2002

Post autor: PatrZDZ » 23 kwie 2019, 14:01

Okazuje się, że od 1 maja dojdzie do przemiany TV6 na Shestoj Kanal. Obecne logo TV6 - czyli 3 sześciany zostanie skrócone do jednego z cyfrą 6. Także wszystkie serwisy informacyjne na antenie stacji mają się rozpoczynać kwadrans przed pełną (kwadrans po pełnej dla wydań o wpół do)
Jestem na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjclwZ ... LJw/videos
PatrZDZ - Twoje miasto - Twoja telewizja.
"Jazda konna to przede wszystkim - Koń" - Zapytaj Beczkę, odc. 169
"Oglądaj Regionalną Trójkę - Trzymaj się bliskich spraw."

ODPOWIEDZ

Wróć do „PretEXt Patryka ZDZiechowskiego”